Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bunkóság volt részemről vagy nem?

Bunkóság volt részemről vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap történt. Megyek főúton, ködös időben szürkületkor egy erdős részen és jön velem szemben egy fekete kocsi világítás nélkül. Rávillogtam hogy nem ártana ilyen időben felkapcsolni mielőtt valaki benéz egy előzést és szemből csókolja.


Szerintetek bunkóság volt ezt jeleznem hogy azért fel kellene kapcsolni?



2021. nov. 12. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem hogy bunkóság, jól tetted. Mindenkinek így kéne. Azt nem értem ilyenkor, hogy nem látja hogy nem lát semmit? Akkor van gond ha a Rostásék azok és kötekedésnek veszik.
2021. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 valamennyire még világos volt de már sötétedett
2021. nov. 12. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Dehogyis. Az ilyenre rá is kell.
2021. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
58%

Ez egyáltalán nem bunkóság, lehet csak nem vette észre és ettől kapcsolni fog!


Nem kell ennyire lelkizni az utakon, én ledudálok vagy levillogok bárkit, ha indokolatlanul balfax dolgot csinál. Aki értelmes észbe kap és elnézést kér, aki meg hőbörög az meg úgysem ért semmiből!


Az önreflexió a közlekedésben sem árt!


Én ma például rohadt gyorsan jöttem az M0-n és kifejezetten megköszöntem az elakadásjelzővel azoknak akik felmérték, hogy jóval dinamikusabban haladok, és elengedtek és nem próbáltak kifejezetten akadályozni, vagy ön bíráskodni, hogy márpedig majd én megmondom mennyi itt a szabályos!

2021. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Városban miért nem villogtok ilyen esetben a b*zi helyi járatra vagy tanulóvezetőre, vagy akárkire? Mert ugyanezt csinálják... ezek szerint ott ez baj.


Egyébként én nem villogtam volna neki. Nem az én dolgom, hogy kötelezzem valamire.

2021. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

#5 Mert a "b*zi helyi járat" felkapcsolja. Ha mégsem, akkor villogunk neki is. A tanuló meg tanuló. Aki tanulót levillog/ledudál, az egy utolsó kretén fogyatékos szarházi.


"Nem az én dolgom, hogy kötelezzem valamire"

De ha kihajtasz elé, mert nem látod, hogy ott jön és ezért beléd hajt (meg rikárdóék kiszállnak és átformázzák a beszélőkédet) akkor hangosabban rikácsolnál, mint bárki más közülünk. Már ha tudnál rikárdóék után rikácsolni.

2021. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Én ilyenkor inkább le szoktam kapcsolni a világítást 1-2 másodpercre, majd vissza, ezen biztosan nem sértődik meg senki.

Ha csak elfelejtette, akkor ettől eszébe jut, ha tudatosan nem kapcsolta be, akkor legalább látja, hogy mennyire látszik egy kivilágítatlan autó.

2021. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
#7 Életemben kétszer használtam a kürtöt, mindkétszer baleset elkerülésére. De igen, frusztrált baromállat vagyok. Még jó, hogy ilyen jól ismersz.
2021. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!