Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégi racse autónak golf...

Hétvégi racse autónak golf 5gti után mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Keretem maximum 7millio

Ez tényleg csak hétvégente gyorsulni meg ha úgy van néha versenyezgetni kéne. Esetleg egy régebbi Audi s4?

Nissan 370z? Sajnos nincs semmi konkrét elképzelésem.



2021. nov. 17. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
E36 316i 730-as Scania turbóval.
2021. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess hahun, aztán amiből előbb akad szép darab
2021. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
kraz-255
2021. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
E36 25i (M50B25), turbó, vems, profi build is megvan 7 miskából, sokszáz lóerő benne lehet, kipakolod a kasztnit lesz vagy 1200 kiló, lehet osztogatni a kúpokat amíg megvan a forgalmi.
2021. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi elvárás? Szerintem maradhat a golf gti is🤷‍♂️ Azzal is lehet bohóckodni hétvégente...

Mondjuk legalább annyit mondhatnál hogy miben legyen jobb a golfnál, gondolom nem hiába akarod lecserélni, vannak igények, amiket a Vw nem elégített ki.

2021. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
i30N
2021. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Tegyük fel, hogy elhiszem, hogy nem troll kérdés!


Akinek csak játszós autóra van 7 millája, annak komolyan magától nincs ötlete mit venne? Ez számomra elég szomorú...


Én biztos nem a gyk-s emberek véleménye alapján dönteném el miben érezném magam jól ilyenkor, hanem az lenne a szempont én mitől vigyorodok el ha keresztbe rakom az úton!


Ez teljesen más mint, mibe érdemes értelmesen befektetni és kikérem mások véleményét típusú kérdések...

2021. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!