Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én kapok hányingert...

Csak én kapok hányingert ezektől a hibrid, autómata váltós autóktól? Komolyan teljesen kiölik a gépjárművekből a vezetés élményét. Mi a jó ebben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak te, nekem nem okoz akkora élményt a váltó kapcsolgatása meg a kuplungolás. Ellenben minden más ugyanolyan. De természetesen a jövőben is lesznek kéziváltós bivalyerős kocsik, csak az ott kezdődik hogy M4 és 30 millió.
2021. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Biztos nem csak te, de nekem pl nagyon tetszenek. Kényelmes, jó vezetni, nagy buli úgysincs a többiek mögött való araszolásban és élvezkedni nagyon ritkán lehet.
2021. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezek után is lesznek kéziváltós autók. Csak azok vagy egy Swift vagy egy AMG Mercedes lesz.
2021. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Én is így vagyok, soha nem kéne ilyen autó!..
2021. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%

Detto.

Szerencsére vannak régi autók amikben még van élményfaktor, nem ilyen műanyag habosított szemétkupacok. :)

2021. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet csak az mond, aki nem vezetett még elektromos autót...marha jó nyomatéka van.


Teszem hozzá nekem hétköznapi forgalomban semmilyen autóval nincs meg a vezetési élmény.

2021. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is elég ingerszegények, én sem szeretem. Ahova el tudom képzelni hogy jó lehet, az az utasszállítás pl. taxi. Tudsz figyelni az utasokra, beszélgetni, mert nem kell kuplungolgatni, és közben keveset fogyaszt, ergo többet keresel vele...
2021. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Két éve van automata kocsim, sohasem hiányzott nekem a kézi váltó.
2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ket honapja ulok egy hibridben (elotte ugyanez a marka/tipus volt, csak benzinesben), nemigen akarok kiszallni belole, annyival jobb.
2021. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos, hétköznapi családiautóknál mindegy, hogy elektromos vagy nem, automata vagy nem. Ezekben amúgy sincs élmény igazán. Nekem mx-5-öm van, na az igen, azt élmény vezetni. Amíg az az autó létezik, addig nincs gond. Illetve amíg nekem van. Mindenkinek ajánlom, hogy szerezzen be egyet, amíg lehet, aztán hétvégén menjen csapatni és érezni az igazi vezetési élményt. :3 Hétköznapokra pedig hót mindegy, hogy elektromos vagy nem, átlagos családi autókat nem élményes vezetni amúgy sem. Azokkal azért mész, mert menned kell.
2021. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!