Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villoghatnak rám?

Miért villoghatnak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehetőleg ne szedjetek szét, megyek szerelőhöz is, saját megnyugvásom miatt írok. Friss jogsis, első autós vagyok, fogalmam sincs miért történik.


Miért villognak rám? Két egymást követő reggel történt, hogy hátulról egyet villogtak rám. Lámpáimat többszörösen átnéztem, azok jók.

Egy régi kisautóm van. Egyedüli zajt amit hallok az a hátsó ülés környékéről jön, ha nagyon hullámos úton megyek, egyenes, jó úton semmi ilyesmi nincs.

Kerékre gondoltam, ködlámpa nincs felkapcsolva.

Szerintetek? Tényleg nem tudom, és nagyon aggaszt, nem akarok senkiben sem kárt tenni.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2022. jan. 13. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Rám 2okból szoktak villantani a szembejövők 1.nincs felkapcsolva a tompított 2.zsaruk vannak a közelbe. Ritkán lehet 3ik ok is amikor véletlenül elfelted levenni a távolságit emiatt nyilván nyilván villog a szembe jövő. Más okot nem nagyon tudok.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg még az, hogy valami lóg a kocsi alján amit a mögötted levő láthat. Vagy csak kétszer futottál bele valami parasztba aki villog mert nem döngethet 160-al.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy valami régi haver volt, akit bosszant, hogy már a második reggelen nem ismered föl.

Vagy kezdő vezető lévén, a környéken megszokottól lassaban haladsz.

Lehet, hogy nem ég az egyik féklámpád.

Talán bizonytalan még számodra a sávtartás.

Ezer oka lehet.........

Különben ha mindig szerelőhöz fogsz szaladni azzal, hogy "villogtak mögöttem", akkor bebiztosítod magadat, egy hosszú távú pénzszórásra. ;)

2022. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Ragassz fel előre-hátra egy-egy nagy T betűt..nem fognak rád villogni.

Ha nincs baj a kocsival, ne menj a szerelőhöz.

Amúgy lehet, hogy lassan mentél, amit egy versenyző sérelmezett. A T betű mindent megold.

2022. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Jelezni akarnak valamit.
2022. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha hátulról, akkor talán túl lassúnak találtak, előzni akartak. Vagy nem lehet, hogy a szembejövőnek villogtak (már ha volt akkor szembejövő)?
2022. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Ritkan szoktak a suttyok is azert villogni mert lassan mesz.

Lehet, hogy csak bukkanora ert a kocsi es azt nezted villanasnak. Gyakori eset.

Ha csak egyet villant akkor az altalaban nem villantas. Ha 2-t vagy tobbet, az mar igen.


Emiatt ne menj szerelohoz.

2022. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A jó magyar utakon mindenki "villog" ahogy megdobja a kocsit egy bukkanó.

A gagyixenonosok és új LED fényszórós kocsik különösen.

2022. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm a segítő válaszokat, megnyugodtam kissé.

Tudom, hogy rosszak az utak a városban, de ez tényleg villogás volt, csak nem értem miért. Kifordult mögém, én jóval előrébb voltam, lámpa miatt lassítottam, de akkor is mögöttem volt. Benzinkúton megnézem a kerék nyomást, hátha azt láthatta.

Nagyon köszönöm nektek! :)

Szép napot.

2022. jan. 13. 10:35
 10/14 anonim válasza:
Akkor szimplán nem mentel át a sárgán gondolom és sérelmezte
2022. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!