Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villoghatnak rám?

Miért villoghatnak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehetőleg ne szedjetek szét, megyek szerelőhöz is, saját megnyugvásom miatt írok. Friss jogsis, első autós vagyok, fogalmam sincs miért történik.


Miért villognak rám? Két egymást követő reggel történt, hogy hátulról egyet villogtak rám. Lámpáimat többszörösen átnéztem, azok jók.

Egy régi kisautóm van. Egyedüli zajt amit hallok az a hátsó ülés környékéről jön, ha nagyon hullámos úton megyek, egyenes, jó úton semmi ilyesmi nincs.

Kerékre gondoltam, ködlámpa nincs felkapcsolva.

Szerintetek? Tényleg nem tudom, és nagyon aggaszt, nem akarok senkiben sem kárt tenni.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2022. jan. 13. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha menet közben rám villogna valaki hátulról -úgy, hogy nem tudom az okát-talán nekem is megfordulna ez+az a fejemben. No de hogy egy ilyen villogás okán, rohanjak a kútra keréknyomást ellenőrizni...... ne is haragudj, ez már a paranoia egy elég magas foka. ;)
2022. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mickbro ***** válasza:
100%

Mivel hátulról villognak, talán lassú a tempód. A türelmetlen sofőrök ilyenkor idegesek..., ha megelőznek, nem mutogatnak?

Vagy tetszik nekik a retro járgányod.

Vagy azt csinálod, hogy megelőzöl vkit, aztán belassítasz 60-ra, külterületen, és látványosan feltartod. Na, ettől én is agybajt kapok...

2022. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy paranoiás vagyok, sőt biztos. De autót vezetek, több ember életét is veszélyeztethetem, ha valami olyan hiba van. Vezetés közben sajnos nem látom magam hátulról, nem tudhatom hogy ő milyen hibát látHAT.

Nyilván azért érdekel, hogy ki miért villog másra, hogy ezzel is valami információt szedjek magamba, hogy milyen problémát lát a mögöttem lévő és villogással hozza a tudtomra. Szimplán nem tudom az okát, jók a lámpáim, nem lóg semmi, kereket bevallom nem néztem eddig. Lehet azért villogott, nem tudhatom. És igen, elmegyek a kútra megnézni. :)



Nem, nem mutogat senki, és városon kívül sem megyek lassan.. 85 alatt csak akkor megyek ha nem olyan a forgalom, köd van stb ., máskor pedig 90 a max, amivel megyek. Lehet ezért az anyámat, mert nem haladok, de én annyival 'mehetek'. :)

2022. jan. 13. 14:35
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

1) nem ég valamelyik lámpád

2) látható műszaki hibád van (futómű, lógó kipufogó stb.)

3) "takarodj előlem"

4) véletlen

2022. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!