Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen autó státusz szimból...

Egy ilyen autó státusz szimbólumnak számít vagy már lefőtt neki a kávé? Audi

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi audi a4 b8 asokat nézegetek.Mindennel együtt kb 3 millióm lenne rá. Még 3as bmw jöhet szóba, esetleg c merci. Az a durva, hogy egy hasonló évjáratú passat vagy superb ugyan olyan árban van mint egy a4 es audi.


2022. ápr. 17. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az, mivel szinte senki nem fog utánad megfordulni. De wrx sti után annál inkább...
2022. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Passat meg a Superb nyilván egy árban van, ugyanaz a technika van a lemezek alatt. Ahogy előttem is írták, ez a 2 literes TDI-vel, már új korában sem volt státuszszimbólum, nyilván, szebb kényelmesebb, mint mondjuk egy Suzuki Vitara, de ennyi idősen, ennyi km-rel nyilván a fenntartása is 4-5x-öse lehet egy olcsóbb autónak.
2022. ápr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne aszerint vegyél autót, hogy mi számít státuszszimbólumnak. Olyan autót vegyél amit a magadénak érzel. Pláne ne adj az itt kommentelők véleményére. Itt mindenki hozzáértő mindenhez. Jelenleg már 7 éve egy 15 éves Audi TT-m van. Teljességgel meg vagyok vele elégedve. Nemsokára elérem vele a 300ezret. Nagyon jó kis gép. Egyszerűen imádom. Semmi pénzért nem cserélném el semmilyen más taligára. Az a tervem, hogy meghagyom sokáig. Természetesen veszek mellé egy mindennapi autót. Nekem ez vált be. Nem feltünésből és menőzésből vettem, hanem mert megtetszett.
2023. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!