Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első vezetési órán rögtön...

Első vezetési órán rögtön forgalom?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ugyanígy mint nekem hogy soha sem vezettetek előtte és az oktató azonnal belevitt a mélyvízbe? Persze nem egy nehéz és nagy forgalmas útszakaszra vitt, de azért voltak autók meg körforgalom, lámpa, stb. Őszintén csak az első 10 percben voltam megrémülve, de aztán nagyon élveztem. Meg sokszor a fékezésnél pl. az oktató fékezett, meg volt mikor váltott, vagy nagyívű kanyarnál ő kormányzott, mert ezeket biztosan nem tudtam volna kínlódás nélkül végig csinálni. Arra lennék még kíváncsi, hogy úgy körülbelül hanyadik óránál fogja teljesen rám hagyni a vezetést?

2022. máj. 21. 06:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10 es. Nekem is. De nembántam meg.
2022. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én egy 10 percig rutinpályáztam, aztán mondta, hogy mehetünk a forgalomba. Én is meglepődtem :D

4-kor a legnagyobb csúcsforgalomban vezethettem az első órán.

2022. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!