Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek, hogy ne szóljon...

Mit tegyek, hogy ne szóljon bele. A vezetésemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hónapja már letettem a jogosítványt, és apukám már akkor agyon dicsért, hogy jajj de jól vezetsz stb, aztán most már megvan a jogsim és egyszerűen mindig veszekedésbe toppan ha velem utazik... Ezt úgy kell elképzelni, hogy mivel "kezdő vagyok" és ugye az ő autójat vezetem, amit aztmondta,hogy "nekem adott " de úgy veszem észre, hogy sajnos mégsem, de nem is ez a lényeg. Szóval ha velem utazik ő minden egyes alkalommal azt nézi,hogy mikor miben kössön bele... Akármikor már amúgy a kezemben ül akkor izgulok,hogy most miben fog belekötni ,Gondolok itt arra,hogy hanyasba tegyem a váltót amikor kanyarodom be.... Volt erről már egy hatalmas veszekedésunk és 2 hétig nem is jött velem sehova többé még mondta vigyem el az autóért a szervizben. Oké bevittem. Mivel család, együtt lakunk vita nem lehet örökké béke lett, (masoknak amugy dicser,hogy milyen jól vezetek...) Ma pedig ismét... Voltunk hosszú úton és konkrétan elkezdi magyarázni MINDENT. És én pedig annyira meg akarok felelni, hogy most véletlenül összekevertem,hogy balra vagy jobbra megyünk. Mivel többen beszéltek a kocsiban összezavart... Vagyis balra indexszeltem es jobbra fordultam. Aztán már kaptam is az oltást:) O már az életben nem ül a kezembe soha nem jön velem sehova,vezetni se tudok, tanuljak meg parkolni is. Nézzem meg miket csináltam előbb. Kérlek én titeket, mit vár tőlem? Nekem teljesen új volt az ő kocsiját vezetni,mivel az oktató autójahoz voltam teljesen szokva es nemreg álltam rá az autójara. Konkrétan elvagyok keseredve amiért ezt kapom.

2022. dec. 3. 17:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
18 F. Helyesírási hiba ha lenne bocsánat,nem figyeltem rá!
2022. dec. 3. 17:43
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, az összes apa ilyen, komolyan. Velem dettó ugyanezt csinálja a mai napig, de sokat javult a helyzeten amikor egyszer konkrétan kiröhögtem, és megmondtam, hogy "jó van ez így ez van haha". Tudom, viccesnek hangzik, de ez kellett hozzá, hogy befejezze. Én sem csináltam semmi nagy bakit, de állandósult a kötekedés. Miért húzom be megállásnál (parkolás) a kéziféket (lejtős helyen), miért megyek bele a pocsolyába, (lol) miért váltok olyan sokszor. És érzi az ember, hogy mikor segítségnyújtás a cél, és mikor szimpla kötekedés.
2022. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Ugyanez teljesen a kézifék, pocsojas is :D. Én is megmondtam már neki,hogy figyelj ha nem tetszik menj el ahogy akarsz nem vagy köteles velem jönni, de ugyanez:)
2022. dec. 3. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd el sehova és probléma megoldva. Ha menet közben kezd bele, akkor megállsz.


Nekem soha senki nem szólt be, aki ismer annyira hogy beengedjem az autómba, az tudja, hogy ne ugasson bele. Fordított helyzetben én sem teszem.

2022. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz (még harmonikus szülő-gyerek kapcsolatban is) megélni azt az élethelyzetet, amikor a gyerek leválását át kell élni. Ha apád egy veled egykorú idegennel ülne egy kocsiban, akkor azt az idegent nem oktatgatná, még ha nálad rosszabbul is vezetne. Ne legyetek egy kocsiban, ill. ő legyen tudatában annak, hogy egy kicsit úgyis összetöröd majd a kocsit, amibe neki előre bele kell nyugodnia.
2022. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Xard le, nekem is beleszólt a kezdetektől fogva. Azóta már CE kategóriás jogsim is van, sofőrként dolgozom, oszt még mindig "segít" pl hogy hanyadikba váltsak vissza...🙃

A 8 sebességes, pofozós váltós MAN-nal sem volt problémám már az oktatáson sem, de apám még mindig szól kanyar előtt, hogy itt majd mehet a 2-es🙄😕

20/f

2022. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél egy saját autót, azt úgy cseszed szét ahogy akarod. Tied minden kátyú, pocsolya. Ha beleszólna, csak simán mondd, hogy te fizeted a szerelést, kuss.
2022. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
A stílust engedd el, a mondanivalójában meg keresd meg azt, amiből okulhatsz, mert az életedből kizárni nem fogod. A legtutibb módszer a szája befogására az, hogy kifogástalanul közlekedsz, azt pedig hamarabb eléred, ha meghallgatod, amit mond, és nem sértődsz meg azon, ahogy mondja, akkor sem, ha jogosan tennéd, mert megváltoztatni tuti nem fogod.
2022. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

18 F. Helyesírási hiba ha lenne bocsánat,nem figyeltem rá!


Van, rohadt sok.

2022. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Vegyél magadnak saját autót és ne vidd el.

Írni meg tanulj meg az utólagos kifogások helyett, hidd el, megéri

2022. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!