Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nеktek mennyi idő volt mire...

Nеktek mennyi idő volt mire magabiztosan tudtatok vezetni?

Figyelt kérdés

Pár napja lett meg a jogsim, de még tiszta stresszben vagyok vezetés közben, főleg mióta már rajtam van a felelősség.

Mennyi idő, km után alalult ki bennetek a magabiztosság?



2022. dec. 26. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyénfüggő. Én kellően magabiztos voltam az elejétől. Persze ez nem azt jelenti, hogy jól is vezettem, mindenki túlértékeli magát valamennyire, de problémát soha nem okoztam szerencsére.
2022. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kellett egy év mindennapos vezetés. Nehogy azt hidd hogy 3 nap után olyan magabiztos leszel, hogy csak na. Gyakorolni kell sokat.
2022. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
2007 óta vezetek. 2010 környékén magabiztosnak hittem magam. Mist már egyre kevésbé.
2022. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
azonnal
2022. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Miután vezetési gyakorlat nélkül, friss jogosítvánnyal a munkahelyemen az első unkanapomon bedobtak a Budapest belvárosi forgalomba, helyismeret nélkül, mert vidéki vagyok, egy Citroën Jumperbe, a munkanap végén hazafelé személyautóba átülve, külvárosban vezetve úgy éreztem, hogy ez már gyerekjáték.

Minden relatív. Egyébként a Jumpert is megszoktam az első fél óra után. A parkolások, tolatások volt csak para egy ekkora döggel. De nyilván egy kamionosnak az első munkanap után meg ez tűnhet ujjgyakorlatnak.

2022. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ev igy utólag. Főleg azert, mert ugye újszülöttnek minden vicc új...
2022. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év kellett hozzá.
2022. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra majd készülj, hogy akkor lesznek necces helyzeteid, amikor már magabiztosnak ÉRZED magad.

Kezdőknél teljesen normális. Ez egy hosszú folyamat.

Igazából folyamatosan tanul az ember, a közlekedés is folyton változik.

Az elején jobb lenne, ha ülne melletted valaki, aki jól vezet (tudom, nem mindenkinek van ilyen családtagja), így nem mindent a saját hibádbol kéne megtanulni.

Meg egy jó oktató is alig tud valamit átadni pár óra alatt.

2022. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!