Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány vezetési órát vettetek?

Hány vezetési órát vettetek?

Figyelt kérdés
mondhatni elég sok vezetési órát vettem már (130+), vannak még ilyen esetek rajtam kívül is?

2023. jan. 25. 17:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

#9, #8 vagyok.

Mondjam azt, hogy szerintem meg napelem és hőszivattyú nélkül nem lehet élni? Előferdülhet, hogy nekem ebben van érdekeltségem...

Neki abban van érdekeltsége, hogy minél magasabb levezetett óraszámokat tarts átlagosnak-normálisnak-elfogadhatónak, így jobban megbékélsz a 9-10-11e Ft-os órabérével számolva félmilliót a zsebében hagyni.

2023. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
neki sem jó, ha többet vezettet mert viszi fel az ÁKÓ-s %-ot..
2023. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

82

60 óra után volt az első vizsgám, de nem kellett volna. Nem én akartam így, mindegy ez hosszú történet. 30 óra szinte semmire nem elég.

2023. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 NTBS ***** válasza:
31%
Semmenyit.
2023. jan. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Attól is függ ám, hogy vezeti az ember a 30 órát. Én úgy vezettem, hogy 70km-re volt a megyeszékhely, beült három diák és az oktató az autóba, egyik felvezetett, vezettünk felváltva 1-2 órát, aztán valaki éjszaka visszavezetett. És ezt heti többször.
2023. jan. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem 56.-ik óra volt a vizsgám,elsőre meglett. Egyébként egyre ritkább,hogy 30 órával megvan és nem mindig a tanuló hibája miatt,de az utakon sajnos rengeteg az idióta,és sokan nincsenek tekintettel a tanulókra,pedig egyszer ők is voltak tanulók.:( De azért van sok rendes is szerencsére.Egyébként férjemnek 30.-ik órán volt a vizsga,elsőre meglett.Igaz ő jogsi nélkül rengeteget vezetett anno,nagyon jó érzéke van hozzá.Én első alkalommal nagyon féltem a forgalomba vezetni,nem is tudom elmondani mit éreztem,de nagyon féltem,pláne a lejtős-kanyargós utakon,most meg annál jobban szeretem őket.Amúgy az oktatómnak most is volt 2 tanulója aki 100 felett járt,az egyiknek mondta többször is,hogy esélytelen de a csajt nem érdekli,mindig azzal vág vissza,hogy egyetemre járt,nehogy már egy jogsi kifogjon rajta.Egyszerűen nem fogja fel,hogy ehhez azért érzék is kell,nem úgy van hogy bemagolja az anyagot és akkor sikerül.Hiába aranyos,cuki kiscsaj,de rendesen féltem mögötte ülni órákon.2x bukott eddig,de 1 km-t nem mentek egyik vizsgán se,mert az elsőnél a gyalogosnak piros volt a lámpája és megállt előttük átakarta engedni őket:D a másodikon meg neki volt piros lámpája és szépen lazán ment tovább,pedig nem akkor váltott pirosra a lámpa,hogy ne tudott volna megállni:D Szóval fel a fejjel,szedd össze magad és ha igazán akarod sikerülni fog :)
2023. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
nekem soha nem mondta az oktatóm hogy esélytelen lennék. Vannak helyzetek amikor türelmetlen vagyok vagy csak lassan ismerek fel egy adott szituációt de meg tudom oldani őket. Én 30 órát vezettem le egy olyan oktatónál aki semmit sem magyarázott, ha kérdeztem se válaszolt értelmesen, aztán jött a covid, a covid utáni zsúfoltsàg az oktatóknál végül tavaly augusztusban tudtam elkezdeni újra, azóta rengeteget fejlődtem az oktatóm szerint is.
2023. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
ja és 100 felett járok én is.
2023. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45 vagy 46, már nem emlékszem pontosan.
2023. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%

én 58-nál járok de lesz az 150 is xd

Nagyon nem megy

2023. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!