Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány órát vettetek vezetésből,...

Hány órát vettetek vezetésből, mielőtt elmentetek volna vizsgázni?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt elég a 30 óra, párat kell pluszban vennem. Kíváncsi vagyok, kinél mennyi volt.

2022. nov. 28. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
30-at. Igazából nem éreztem úgy, hogy készen állok, mikor mentem. Mármint, kb. 20. óránál jártam, mikor mondta az oktató, hogy most már fog időpontot kérni a vizsgára. Meg is lepődtem, de egyébként szerencsére átmentem.
2022. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

34


29 a kötelező (a 30. a vizsgaóra) ehhez vettem még +5-öt.

2022. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

30


Nagyon nehezen jöttem ki az oktatóval, nehéz természetű volt de szakmailag elégedett voltam vele, ezért nem váltottam. A végére már nagyon összekaptunk, azt mondta, hogy nem hajlandó plusz órákat adni, megyek vizsgázni. Szerencsére sikerült elsőre. 🙂

2022. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Altalaban 40-50 ora között mennek legtobbet vizsgara, csak itt gyakorin Fittipaldi a nagyja
2022. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, igazából magam sem hittem el, hogy mindössze 5 plusz órával, elsőre sikerül átmenni, nem vagyok gyakorlatias, és nem tartom magam kapásból profi sofőrnek, sőt, még T matricát is használok a forgalomban amíg nem érzem úgy, hogy eleget vezettem. Egyébként csak 1-2 kivétel volt, akinek sokadjára lett csak meg, ugyanakkor akikkel én beszéltem azt mondták mind-mind, hogy a pótóra nélküli sikeres vizsgához nagyon spillernek kell lenni.
2022. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Hivatalosan 30 , de nekem az oktatóm az utolsó 5 alkalmat már csak beírta mintha lettem volna, de nem mentem, márt látta rajtam hogy megy. Meg is lett a vizsga elsőre, 0 hibaponttal.
2022. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
B kategóriához 26-ot vettem, de nekem még volt 9 óra rutinpályán. A kategóriához rutinhoz majd' 40-et, a forgalmi 16 helyett viszont fű alatt kevesebbet, elvégre volt közlekedési rutinom, gondolom megoldották a könyvelést (a kartonba nem is írtam alá mind a harmincvalahány rutinórát, elmentem vizsgára, amikor azt mondták, mehetek, és aláírtam annyit, amennyit felvezettek kartonra).
2022. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hovarju ***** válasza:
100%

Eleve 40 órát fizettem be.

A 40. körül lettem bejelentve vizsgázni és mivel sokat vártunk az időpontra (kb.3 hét), ezért az idő alatt is vezettem.

Végül úgy alakult, hogy a 66.órán vizsgáztam. Elsőre sikerült és azóta is rendszeresen vezetek.

2022. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
55 oranal mentem, de en mar ven fejjel alltam neki.. szerencsere elsore ment minden
2022. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy a #4-es mondja. (Jót nevettem a kommenten, de igaz. 😅🤣)
2022. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!