Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól vezetsz autót?

Jól vezetsz autót?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

#10 rég olvastam ekkora baromságot.

Mellékelve a sofőr szó definíciója:

"az a személy, aki autót vagy közlekedési eszközt vezet; vezető."

[link]

2023. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Én egy igazi balfasz vagyok, ennek ellenére kamionsofőrként dolgozok. Nah, ha egyszer látnád, azzal hogy tolatok.....hát....sírnál a nevetéstöl....

19/f

2023. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Tegnapi mutatványom után inkább azt mondanám, jók a reflexeim....

Nyanya jön szemből, az én sávomban, mert épp kikerült egy álló autót, az utolsó pillanatban rántottam el a kormányt.

Legközelebb már akkor is megállok, ha szemből jön valaki, és áll előtte egy autó. Agyrém, mennyi barom van az utakon.

2023. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 NTBS ***** válasza:
61%
Nincs jogosítvány.
2023. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a topikot kár firtatni, kevesek ismerik be ha bénák, és a bénák 90%a azt se tudja hogy béna.
2023. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 22 éve baleseteztem (kis anyagi káros) és utoljára kb 20 éve bírságoltak meg (helyszíni, STOP táblánál nem megállás) közlekedési okokból. Úgyhogy úgy gondolom, elég jól.
2023. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A #6-ossal egyetértek..56 éves a jogsim, 50 éve minden nap vezettem(manapság ritkábban)..kétszer büntettek, egyszer Iránban, egyszer Bulgáriában, itthon soha. Csak egy sajáthibás balesetem volt, rendesen belecsúsztam az előttem állóba.

Nem vagyok csodasofőr, úgy vezetek,mint más. Öreg vagyok, van egy erős, automataváltós kocsim. Nem szoktam tötymörögni, de a traffi miatt száguldani se. Már csak Budapesten vezetek.


Ez van, lehet vén hülyézni.

2023. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy fogalmaznék, hogy azért vezetek jól, mert tudom, hogy nem vezetek jól. Nem vagyok gyors reflexekkel megáldva, nem vagyok versenyző alkat. Az vagyok aki el akar jutni A-ból B-be.


Mivel tudom, hogy mások sem vezetnek jól, vagy "túl jól" vezetnek, és belekalkulálom a magam hibáit is, ezért leginkább a defenzív vezetés jellemző rám.


Persze nem mindig, mert tudok 160-170-el is pályázni, meg erőszakosnak lenni a biztonság határain belül. De az esetek többségében előrelátóan megyek.


4-5 éve vezetek és igazából a kezdeti rutintalanság után nem is emlékszem, hogy volt e nagyobb incidens. Olyan volt, hogy nekem jöttek, vagy mentenem kellett mások hülyeségeit, de az autóban töltött idő 90%-a eseménytelen.

2023. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

"Akkor segítek:

- nem fél az úton"


Az a baj, hogy a sofőrök nagy része csak eddig jut el, hogy ő "nem fél" meg "meri nyomni" aztán kész is a baj.

2023. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az átlagba sorolnám magam.
2023. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!