Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan,akit feljelentet...

Van itt olyan,akit feljelentett a szomszéd(főleg lakótelepen) azért mert szerinte túl hangos az autó?

Figyelt kérdés
és ha igen,mi lett a következmènye?
2023. márc. 31. 20:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
èpp ezért szeretnèm rà mihamarabb visszarakatni a gyárit,csak előbb talàlnom kell egyet,csak az nem olyan egyszerű,ès most vettem az autót egyènkènt. egy sportdob van rajta,szerintem egyàltalán nem az üvöltő kategória,de nyílvàn nem olyan hangja van mint egy 1.4- es motornak. addig próbàlok minèl tàvolabb àllni az öregtől,plusz minél kevesebbet járatni.
2023. márc. 31. 21:21
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Én egy haverom két kocsijára szoktam néha vigyázni ha hosszabb időre külföldre utazik. Ez azt jelenti, hogy két hetente átmegyek hozzá, beindítom a gépjárműveket 3-5 percre és utána megyek pár háztömböt velük. Egy alkoholista, semmi élete beállítottságú szomszédja aki a nap nagy részében az ablakban lóg egyszer elkezdett ordítozni az ablakból, hogy állítsam le a kocsit mert őt zavarja. Nem állítottam le, utána lejött hozzám és közölte ha nem teszem amit kér akkor hívja a rendőrséget. Mondtam, hogy nyugodtan hívja, de lehetőleg gyorsan mert nem szeretnék sokáig várni rájuk. Dühösen elviharzott, ezután felhívtam a haveromat és elmondtam mi történt. Mondta, hogy neki is be szokott szólni a nő. De amióta én beszéltem vele nem fordult elő többet ilyesmi. Azóta csak néz az üveg mögül ha megyek. Nyilván a rendőrség volt az utolsó adu ász az eszközei között. Szerintem amúgy sem jött volna ki a rendőrség egy ilyenért. Úgyhogy az ilyenekkel nem kell foglalkozni, határozottnak kell lenni velük szemben, és akkor keresnek maguknak más áldozatot. Mert ezek csak unalmukban illetve rosszindulatból állnak bele a másikba. A többi lakó még soha nem szólt, panel 4 emeletesben történt mindez ahol 5 lépcsőház van.
2023. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a másik oldal vagyok. Engem speciel rohadtul zavar, hogy van itt 1-2 autós akiknek hangos a szarja és minden este meg hajnalban padlógáz satufékkel közlekednek a panelok között. És én, meg több 100 másik ember kénytelen ezt hallgatni minden nap.
2023. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

"most szeretném rà visszarakatni a gyàri kipufogójàt"


Ha megvan a gyári kipufogója, miért is szedted le? (költői) Ezek szerint van némi igaza a szomszédnak.

2023. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es,làtom te is csak kötekedni jöttèl ide.feljebb írtam,hogy most vettem az autót,ezzel a kipufogóval.azt is îrtam,hogy lehet hogy beletelik egy kis időbe,mire talàlok rà gyàrit. ha meglenne a gyàrija,szerinted írtam volna,hogy lehet hogy 1-2 hónap amire talàlok rà gyárit?(költői). 13-as,làtom te meg csak kiforgatod az ember szavàt… hol îrtam egy szóval is,hogy padlógàzzal meg satufékkel közlekedek?a lehető legkisebb gázadással,sőt csak a kuplunggal szoktam ki be àllni a parkolóból…
2023. márc. 31. 22:41
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15# Igazad van, valahogy elkerülte a figyelmemet a 11-es hozzászólásod, bocs.

14-es voltam.

2023. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nincs harag,én is hülyén fogalmaztam meg,mert tènyleg úgy hangzott,mint ha meglenne a gyàrija,és azt akarnàm visszarakni.úgy kellett volna írnom,hogy szeretnèk rà venni egy gyàrit,és azt felrakni.
2023. márc. 31. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!