Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd übergagyi klímája...

A szomszéd übergagyi klímája nem hangos de állandó, tompa morajlása hallatszik egész éjjel. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Csóró, csöves proli, megvette a legolcsóbb sz@rt, szerintem maga szerelte fel, én meg hallgathatom egész éjjel a tompa morajlást. Pénze úgy sem lesz kicserélni. Kimérni, nem lehet, mert határérték alatt van a zaj, de nagyon zavaró. Amióta ez a kamu rezsi hülyeség van állandóan megy a klímája.

2023. febr. 6. 03:54
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

A kompresszor zaját csakis hangelnyelő gumibakkal lehet némileg csökkenteni.

Szerintem jelentsd valamelyik szélsőjobb náci pártnak, ők adnak tanácsot.

2023. febr. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha határérték alatt van, el kell fogadni.
2023. febr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg rosszul lett felszerelve és a gumibak hiányzik. Kéne egy szakember, aki megnézi. Beszélni vele?
2023. febr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 johny85 ***** válasza:
74%
minden klimának van hangja vegyél fel fülallgatót ,nekem a szomszéd nem tudom mivel füt de meg lehet dögleni a szmogba.
2023. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
És mi a helyzet a te szar ablakoddal?
2023. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

" szomszéd übergagyi klímája nem hangos"


Vagy csak nem tetszik, hogy neki is van?!

Amúgy ezért nem kell proli környéken lakni, mert a szomszédok is hozzád hasonlóak csórók lesznek.

2023. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem Daikin klimám van, 460 ezer volt plusz a felszerelés, arra azt mondták, hogy nagyon halk, hát rohatul nem így van, pedig jó gumibakra van rakva.
2023. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Hallgassad csak. :)
2023. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
7es: nekünk is Daikin van és tényleg hallani sem lehet, hogy megy.... van éjszakai és nappali módja is. A miénk folyamatosan éjszakain megy. Ott tényleg hangja sincs.
2023. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Na, akkor én is írok ide, mert már sokat gondolkodtam ezen, mivel engem is érint személyesen ez a probléma, ráadásul több lakásban is!


A kültéri egység kompresszora statikai rezgéseket kelt, amit gyönyörűen vezet a épület vázszerkezete, sajnos. Ezt én nagyon mély és konstans búgásként hallom, hosszú távon nagyon idegesítő. Mivel a falak adnak hangot a rezgésnek, ezért azt tudom megoldásnak elképzelni, hogy a nagy rezgő falfelületeket takarni kéne hangszigeteléssel, a plafont mindenképpen.

2023. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!