Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy megbuktam forgalmi vizsgán még mielőtt elindultam volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány vagyok. Nemrég kezdtem vezetni az elején kellett idő mire bele jöttem, de utána 10-14 óra után már jól ment sokszor dicsért az oktatóm is, levezettem a 30 kötelező órát sokára kaptam időpontot így vettem 10 órát, hogy ne essek ki a minimális rutinomból.

A mai nap mentem a vizsgára, izgultam eléggé, egy kis parkolóból indultam, állt egy két emeletes busz, ami pont ott akart kimenni ahol én, illetve pont kanyarodott be más is a főútról én meg ki. Annyira sok helyre figyeltem hogy ezen az eleve nagyon kis helyen szűken kanyarodtam és mivel azt hitte az oktató nem figyelek bele nyúlt, így meg is buktattak.

Annyira rosszul érzem magam emiatt, úgy értem sosem fog sikerülni, minden barátnőmnek meglett szinte elsőre én meg még a “pályáról” sem tudtam kimenni…. Csak az nyugtat hogy az eddigi vezetéseim nem voltak rosszak.

Kérlek nyugtassatok, meg valahogy. Járt valaki hasonló cipőben?

Szerintetek sem lesz meg soha a jogsim?



2023. máj. 16. 14:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

#20 Rosszabb tanács nincs is.


Kérdező: nehogy azért add fel, mert úgy buktál meg, hogy azt sem tudod, mi volt a gond. Kérdezd meg az oktatót, mi volt a gond, de nyilván nem szisztematikus nagy hibáról van szó, tehát ezért feladni igazán kár lenne.

2023. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Úgyis meglesz, kitartást!


Tudom, hogy rossz, amikor direkt így szivatnak... de sajnos itt sokminden a pénzlehúzásról szól. Úgy vannak vele, hogy még csak a második vizsgád, fizess még egy kicsit nyugodtan.

2023. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok, az ilyen "könyörtelen"/szigorúbb vizsgabiztos. Úgy gondolom hogy emiatt a körforgalmas szituáció ellenére nem kellet volna megbuktatnia.. Lehet csak rossz napja volt, illetve (sajnos) vannak ilyen szép szóval undorító vizsgabiztosok, emiatt te ne törj össze.

Hidd el előbb utóbb sikerülni fog, tény hogy nehéz az út, de semmikép ne add fel!!!

Sok sikert kívánok a következő vizsgádhoz!!! 🍀

17-es válaszoló.

2023. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!