Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek egy sportmotor...

Mire figyeljek egy sportmotor utasaként? Első utam lesz!

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a motorokat,de eddig nem volt benne sűrűn részem,túramotoron vittek már 3alkalommal. Most sportmotorral (yamaha r6). Másabb,magasabb a hátsó ülés. Biztonságosabbnak érzem,ha nem a kapaszkodót,hanem a sofőr derekát fogom át. Mire figyeljek,hogy nekiis könnyebb legyen vinnie? Nemtudom számíte,de 60kg vagyok.
2023. máj. 19. 12:47
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
7%
de gazdag valaki, sportmotorra is van penze. Ami kb 2-3 millio forint XDD
2023. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Arra figyelj, hogy ne ülj fel a motorra.
2023. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
90%

A vezető úgyis fog neked tanácsokat adni, nyugodtan kérdezz rá nála.

Az nagyon fontos, hogy ha pl. bedől jobbra, akkor te ne tarts ellen és próbálj meg balra hajolni, hanem kövesd a vezetőt.

Kapaszkodj :D És élvezd!

2023. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
4%
Amugy most nem vicc. Hogy lehet 2-3 vagy tobb milliot kiadni egy motorra? Soha nem lesz olyan draga kocsim se, nem hogy egy motorert adjak annyit... Ezt mar tenyleg csak a leggazdagabbak engedhetik meg maguknak.
2023. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
#4 semmi közöd hozzá.
2023. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
28%
Amugy en is akarok venni motort, de nincs ra penzem. 2 milkat nem adok egy motorert, olcsobbat meg nem veszek mert 20+ eves, semmi elektronika nincs benne.
2023. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mi közöd van ahhoz kinek milyen motorja,autoja,alsogatyaja van. Aki megteheti egeszsegere,ha lenne pénzem énis vennék. Valaki meg szalvetakat gyűjt na puff...kerdes nem ez volt.



3as,köszönöm szépen! :) Már csak a gondolatot is élvezem,nemmégha ott leszek! :D

2023. máj. 19. 13:53
 8/24 A kérdező kommentje:
6os,akkor ne vegyél 🤣 én se megyek Hawaira nyaralni,ha csak strandra futtja
2023. máj. 19. 13:54
 9/24 anonim ***** válasza:
4-es:Én pl.660 ezerért vettem a mocim,kb 8 éve,hitelt vettem fel 5 évre.Most másfél millát ér.Azok akik régebben vették,mielőtt elszálltak az árak jól jártak.
2023. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem jártak jól, mivel most 1.5 milla annyit ér, mint pár éve 500ezer ft.

Kérdezőnek: Mindig arra dőlj amerre a vezető és a motor. Ne csinálj hirtelen mozdulatokat, ne ficánkolj, menet közben ne nyújtsd ki oldalra kezedet, lábadat. Ha gond van, ne kiabálj, nem fogja hallani, ne ráncigáld a vezetőt, és ne a nyakát szorítsd! :) legjobb ha megütögetede a vállát.

2023. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!