Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek egy sportmotor...

Mire figyeljek egy sportmotor utasaként? Első utam lesz!

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a motorokat,de eddig nem volt benne sűrűn részem,túramotoron vittek már 3alkalommal. Most sportmotorral (yamaha r6). Másabb,magasabb a hátsó ülés. Biztonságosabbnak érzem,ha nem a kapaszkodót,hanem a sofőr derekát fogom át. Mire figyeljek,hogy nekiis könnyebb legyen vinnie? Nemtudom számíte,de 60kg vagyok.
2023. máj. 19. 12:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A vezetőnek kéne elmondania, illetve ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=iTLarWNdhik


Jól fejbe kéne kólintani azt is, aki eddig téged vitt, mert az a "kapaszkodó" nem azért van, hogy te abba kapaszkodj...

2023. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne hátul,vagy oldalt kapaszkodj,mert halálfélelmed lesz.A pilóta derekát fogd két kézzel-neki is jobb,mert érezni fog téged,a reakciódat.De velem volt olyan is,utasként,két kézzel átkaroltam,és a pilóta előtt a tankon volt a kezem.
2023. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


11es nem mondta,hogy ott kapaszkodjak,az túramotor volt ott a derekat fogtam,atkaroltam

Én gondoltam most úgy a sportmotornál ahogy lattam az úton,hogy a csaj ott kapaszkodott, de énis jobbnak látom,ha a vezetőt karolom át.

2023. máj. 19. 18:25
 14/24 anonim ***** válasza:
Ugye az lenne a lényeg, hogy a vezetőhöz hasonlóan lábbal kapaszkodsz, csípőtől felfelé meg teljesen laza a felsőtested.
2023. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudnak egyesek motorbike-ra kiadni 3 millat amikor masok ennyiert car-t nem tudnak venni?? 😠
2023. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#6 És mi a baj azzal, ha nincs benne elektronika? Legalább nem merül le télen az akksi, ha még immobilizer sincs benne.
2023. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-És mi a véleményed azokról akiknek van 'car' és 'motorbike' is? Mint nekem...most érezzem szarul magam hogy másoknak rosszabbul megy?
2023. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Sisak legyen rajtad, meg protektoros ruha, de ha estek (mert nem adják meg az elsőbbséget, vagy csak simán a teherautó holtterében vagytok) és becsúszol a szalagkorlát alá a függőleges vasoszlopnak (tipikus motoros baleset), akkor az sem segít.
2023. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
2023. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egy kátyú is elég a hatalmas eséshez. Én kismotorral taknyoltam egyet 45-el, mindkét tenyeremről, térdemről lement a bőr. 3 hétig anyám fürdetett. Csak sisak kevés!
2023. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!