Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek egy sportmotor...

Mire figyeljek egy sportmotor utasaként? Első utam lesz!

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a motorokat,de eddig nem volt benne sűrűn részem,túramotoron vittek már 3alkalommal. Most sportmotorral (yamaha r6). Másabb,magasabb a hátsó ülés. Biztonságosabbnak érzem,ha nem a kapaszkodót,hanem a sofőr derekát fogom át. Mire figyeljek,hogy nekiis könnyebb legyen vinnie? Nemtudom számíte,de 60kg vagyok.
2023. máj. 19. 12:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
#20 Nem kell belemenni a kátyúba, egy nyomon haladó járművel a nagyobbakat ki kell tudni kerülni, mindenki olyan tempóval menjen, amilyen messzire ellát. Az meg meg is érdemli, aki nem képes normálisan felöltözni, mielőtt felül a motorra, ha a sarki dohányboltba megyek, akkor is teljesen beöltözök. Ezt elvileg el kellett volna mondaniuk, amikor a jogsidat csináltad, mert ugye rendes felszerelés nélkül vizsgázni sem lehet tudtommal.
2023. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

"Nem kell belemenni a kátyúba"


Oh, hálás köszönetem, ez nekem eszembe se jutott! Én kis buta azt hittem, a kátyúk azért vannak ott az úton, hogy belemenjek. Máskor megfogadom a tanácsod!

2023. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
[link] :D
2023. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
#22 Vicceskedhetsz, belementél, elestél, nem? Én is mentem már bele sávomba áttérő előző autó miatt olyanba, ami alaposan megrázott és bánta volna a zacsim, csak ugye ha már kátyúba megy az ember, van annyi esze, hogy feláll, és kirugózza, nem a jóistenre bízza magát.
2023. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!