Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy váltsak oktatót?

Hogy váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Felhívtam már egy másik oktatót, aki átvesz, ő egy nagyobb iskolában dolgozik. Viszont az én oktatóm magánszemélyként üzemelteti a suliját. Én most hogy kérjem ki a papírjaim? Kicsit félek tőle. Tudom, hogy az átvételi díjat fizetnem kell, de a mostani oktatómnak kell fizetnem valamit, hogy kiadja a papírjaim?
2023. jún. 5. 22:54
 1/3 anonim válasza:
Ki és beiratkozásnal is kell ( nekem kellett) szard le kérd ki és hello. Magaddal törődj. De ha kiratkozásnál.is kell akkor is megéri
2023. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

"Én most hogy kérjem ki a papírjaim?"


Mi az hogy hogy kérd ki a papírjaidat? Képtelen vagy 2 mondatot elmondani magyarul az oktatónak vagy mamlasz vagy vagy mi tulajdonképpen a bajod? Ha megkérdezi hogy miért vagy jelzed hogy semmi köze hozzá vagy elmondod a véleményt hogy nem voltál elégedett a szolgáltatással mert véleményed szerint gyenge képességű az úr. Ennyi.

2023. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A beiratkozás előtt adtak egy szerződést azt írtad alá, annak egy példánya nálad kell legyen.

Akkor kérhet "lelépési díjat", ha az benne van a szerződésben.

Az megkerülhetetlen, hogy az iskola vezetójével közöld, hogy másik iskolában, másik oktatóval folytatod a tanulást.

Nem csupán bejelentésre működik a váltás, hivatalosan át kell regisztrálni az iskolát váltó tanulót.

A jelenlegi iskola kiad egy igazolást, azt át kell vinni a másik iskolába, onnan be a közlekedési hivatalhoz, és ott beregisztrálás után lehet csak az új oktatóval elkezdeni a gyakorlást.

Nem bonyolult ez, de úgy nem lehet váltani, hogy az aktuális iskola vezetője ne tudjon róla.

2023. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!