Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Sanderokról, ilyen...

Dacia Sanderokról, ilyen tulajokról milyen kép él bennetek, mi a sztereotípia, ha a forgalomban látjátok?

Figyelt kérdés

Hogyan gondolkodik vajon aki egy új vagy viszonylag új problémamentes autót akar, és ilyen alacsony presztizsű autó mellett dönt?


Én nem vezetek általában sportosan, sietősen, a biztonság az első második az alacsony fogyasztás nálam.


Korábban más típusú autóm volt, de mióta Dacia van, úgy érzem már a márka miatt is ingerültebb, dudáln, jobban előz a többi autós (nyilván a prémium márkák tulajai), ha pl. határeset hogy kiforduljak a forgalmasabb útra, de úgy ítélem meg hogy nem fordulok ki, mert a biztonság az első, sokkal könnyebben nyomják a dudát, mint egy Peugeot esetében pedig nem változott a vezetési stílusom.


2023. jún. 20. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekel, hogy Dacia vagy éppen mi.


Én is vennék amúgy magamnak 2013 utáni 1.5 dci (90lovas) Logant-Sanderot, ha lenne rá pénzem, pedig 25 vagyok.

2023. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyan úgy lenézett márka mint a Suzuki.
2023. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom őket gazdagnak.
2023. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-as a benne használt műanyag minősége lehet az oka. Olyan kis fapadosak a Daciak. Legalábbis az alapkivitel.
2023. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, nincs velük tapasztalatom, csak tudom hogy mindeki is lenézi. Bár engem lenéznek. Egy 19éves nissanal járok. De bárki bármit ez még akkor is anyagból készült. 322ezerrel napi használatban, jó vastag lánc van rajta. Egy baromi erős és vastag merevhíd hátul. Valamint beltér egyáltalán nincs szétkopva a kormány se. De előbb a rozsda fog majd végezni vele, jól tudom. Ültem nem rég i10ben ami kb 10eves volt. Ott is szinte minden az a full fekete olcsó műanyag és még ki tudja hány új ilyen.
2023. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam tesztvezetéseken kipróbálni Daciákat és Renaultokat is. Elvileg ugyanaz a cég, ugyanaz a motor. A belsején és a felszereltségében mégis hatalmas a különbség. Nyílván ez látszik meg az áron is.
2023. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen kb.

Viszont az ilyen böszme méretű, kivagyi terepjárósok iszonyat módon irritálnak, ha bizonyos módon vezetnek.

Letúrják a régi kisautókat, lassan, provokatív módon vezetnek, ha meg akarod előzni, szivatnak, végén megáll előtted, és elkezd üvöltözni, pattogni.

Minap volt ilyen esetem, valami renault kuga, vagy mi az isten volt, egy kis mitugrász ürge ült benne, meg csóri felesége.

2023. jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen Sandero szerintem menőbb és különb autó, mint ezek a lepukkant fhos talicska német "prémium"-ok.
2023. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel van köztük vagy 20év...
2023. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De a műanyag nem mindegy, ki az aki nyomkodja, simogatja a műszerfalat, szélvédő alatti műanyagot?


Olcsóbb autó igen, de azért mert aki megveszi kevesebbet szán rá, nem feltétlenül azért mert kevesebb is van neki. Én pl. 1.8 millióért vettem a ii. szériásat használtan, 2 havi fizumat szántam rá nem vettem fel rá hitelt, stb.


Valaki megveszi a német prémiumot de utána törleszti a hitelt 5 évig a fizuja negyedéből harmadából vagy előre spórol rá éveket, az ilyen embereknél központi kérdés az autó gondolom, sokat gondolkoznak napközben is hogy fuh de jó kocsim van milyen puha kígyóbőrből van benne minden.

2023. jún. 22. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!