Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adtatok pénzt forgalmi vizsgán...

Adtatok pénzt forgalmi vizsgánál a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Én nem adtam, de úgy hallottam, hogy mindenki ad, és akkor átmennek.
2023. aug. 9. 22:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem mire jó ez a sok naív f#szkodás. Ahova en jártam vezetni, ott kivétel nélkül mindenkinek kennie kellett, mert még csak meg sem voltak tartva a vezetési órák. Cserébe néhány hét alatt "vizsgázhattál", ami egyébként a tanuló és oktató létszám miatt hónapok lett volna.
2023. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
78%
Nem, meg is b/sztak kétszer
2023. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 Tubarózsa ***** válasza:
78%

3 kategóriám van. Egyszer se fizettem. B nél rutin és forgalomból 1x buktam; C elsőre minden; D ből a BÜ vizsgán buktam 1x. /Utálok szóbelizni, azt se tudom fiú vagyok -e vagy lány. Még a nevemet se bírom elmondani rendesen 😃/

D nél volt kollégám aki fizetett forgalmi vizsgánál 20ezret, mégis megbukott...

B jogsi 15éves, C,D jogsi 8évesek.

33N

2023. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
78%
23-as! Kamionozol?
2023. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 Tubarózsa ***** válasza:
78%

#24 jelenleg babával vagyok itthon (9hónapos lesz).

De egyébként buszvezető vagyok 🙂

2023. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, öt ember nem statisztika. Amúgy ők sem libáért veszik, meg kenőpénz nélkül sem feltétlen szigorú a vizsgabiztos, arról nem is beszélve, mi az elvárás egy forgalmi vizsgán és mennyire ki van zárva a külső forgalmon kívül minden tényező, ami szegény mazsolát zavarhatja. Valóban sokan átmennek, akiknek nem kéne, de aki hibavonal nélkül szépen átmegy, az sem lesz egyből értelmes tagja a közlekedésnek, meg akit speciel meg lehetett volna buktatni, az sem lesz egyből tömeggyilkos ámokfutó. Rengeteg probléma van mind az oktatás rendszerével, mind en bloc a közlekedéssel, ez a túl lassan kihaló kenőpénzezés az egyik, de nem ez a legnagyobb.
2023. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
83%
#26: nem beszélve arról, hogy kenőpénz mellett is ugyanúgy buktatnak a VB-k, ha azonnali bukást eredményező hibát vét a tanulóvezető, vagy ha nagyon béna. Tehát ön- és közveszélyes egyént nem engednek át. Ezzel csak a látszólagos "nyugalmat" veszi meg a tanuló.
2023. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
78%
#27 Illetve megkockáztatom, hogy mivel az oktatón keresztül szokták a borítékot intézni, sok helyen simán nem jut el a vizsgabiztosig, vagy minimum elfelezik. Mondjuk a mi városunkban 2 iskola van, és az egyikről tudtuk, hogy első vizsgán ha nem fizetsz direkt benyomja indokolatlanul a féket az iskola vezetője. Persze ez sem ma volt.
2023. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem választás kérdése, ha az adott vizsgaközpontban minden VB korrupt. Budapesten még meg tudod csinálni, hogy átmész egy másik iskolához, ami nem ugyanannál a bázisnál vizsgáztat, persze rengeteg plusz pénz és idő ez így…de vidéken ilyen nincs, valahol 30-40 kilométer a legközelebbi vizsgabázis. Sajnos 2023-ban még mindig ott tartunk, hogy minden további nélkül megbuktathatnak: ha ő azt mondja, hogy megbuktat, mert te márpedig nem néztél tükörbe, akkor nem fogod tudni bizonyítani, hogy mégis belenéztél, mivel továbbra sem készül semmilyen felvétel a vizsgáról. Pedig kéne. Ezzel egyszerre lehetne kiszűrni a korrupt vizsgabiztosokat és a nem eléggé felkészült sikeres vizsgázókat is. A felvételeket akkor nézik csak vissza, ha valaki panaszt tesz a vizsga nem megfelelő zajlása miatt.
2023. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
31%
Az oktatom adta neki oda, egyszer nem engedtem at a gyalogost, de atmentem.
2023. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!