Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adtatok pénzt forgalmi vizsgán...

Adtatok pénzt forgalmi vizsgánál a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Én nem adtam, de úgy hallottam, hogy mindenki ad, és akkor átmennek.
2023. aug. 9. 22:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
#30 Na, köszi. Akkor mégsem igaz, hogy a kenőpénz nem feltétlenül segít azokon, akiknek baromira nem kéne átmenniük.
2023. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
#29 Olyan nincs, hogy márpedig te nem néztél bele a tükörbe, de belenéztél. Kivéve, ha belenézni belenéztél, csak éppen nem láttad benne azt, amit a vaknak is látnia kellett volna.
2023. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

#32

Nem erről beszéltem, hanem arról, hogy amíg nem készül felvétel a vizsgáról, addig minden további nélkül megteheti a vizsgabiztos, hogy mondvacsinált okból buktat meg, mert nem fogod tudni bizonyítani az adott indok ellenkezőjét.

2023. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
50%
Nem tud mondvacsinált okból buktatni, mert nem az ellenkezőjét kell bizonyítani, hanem az állítást. Nem Dél-Amerikában vagy Kelet-Afrikában élünk. Ez csak hiszti, mert hülye voltál.
2023. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

#34

Személyeskedsz bárminek az ismerete nélkül, gratulálok. Nem buktattak meg mondvacsinált okból, nincs itt semmilyen hiszti. A korrupció a mai napig jelen van sok-sok vizsgabázison, ehhez nem kell Kelet-Afrikában élni. Ha pedig azt akarja a vizsgabiztos, hogy fizess, akkor megoldja, hogy fuss még egy kört, viszont az tény, hogy nincs erre szükség, hiszen az oktatók pontosan tudják, melyik vizsgabiztosnak kell borítékot adni, sőt, azt is, hogy mennyit kell beletenni.

Ezt a jelenséget lehetne felszámolni azzal, ha felvétel készülne a vizsga közben, amihez sem az oktató, sem a vizsgabiztos nem fér hozzá, csak a közlekedési hatóság, amennyiben panasz érkezik be hozzájuk.

2023. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
#35 Megint hülyeséget írsz. Jó oktató tudja, hogy fel sem írat téged vizsgára, amíg nem tudnál BÁRMELYIK vizsgabiztosnál boríték nélkül átmenni. Ha te úgy mentél vizsgázni, hogy borítékot kell adnod, akkor még csak nem is a korrupt vizsgabiztos a legnagyobb probléma, hanem a hülye oktató.
2023. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
57%
De tudod az van amit egyetemi oktatóként mindig mondok. Aki mindent tud, azt nem lehet megbuktatni. Aki mindent tud, az vizsgaszituációban sem stresszel. Főleg, hogy forgalmin a vizsgaszituáció ezerszer stresszmentesebb, mint egyedül közlekedni. Aki egy forgalmi vizsgán meg tud bukni, az bukjon is meg, mert a forgalmi vizsgán hibavonal nélkül átmenni a nagyon minimuma annak, hogy valakit önállóan is kieresszünk közútra.
2023. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

#36

Nem adtam pénzt.

Másrészt meg oktatóból is hiány van, hát még jó oktatóból. Vizsgabiztos dettó.


#37

Neked könnyebb volt, szerencsés vagy. A maradék 99 ember a 100-as halmazból pedig stresszes egy vizsgán. De feleslegesen mondom, ha ismeretlen számodra a vizsgadrukk fogalma.

A KRESZ-vizsgára például hiába mentem el úgy, hogy előtte sorra gyártottam a 74-75 pontos próbavizsgákat és voltam 101%-ban biztos abban, hogy átmegyek bármiféle agytorna nélkül: nem voltam teljesen nyugodt előtte, sőt…pedig élesben is sikerült a 75 pont. Elsősegély-vizsga ugyanez. De ugyanitt említhetnék bagatell vizsgákat az oktatási rendszerből. Örülök, ha neked nem okoz semmiféle stresszt egy vizsga, mint említettem, szerencsés vagy. És ritka is, hiszen a többség nem tud stresszmentes maradni, ha legalább egy kicsit is érdekli a vizsga eredménye.

2023. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%
#38 Nekem ismerős a vizsgadrukk fogalma, azt érzik azok, akik nem készültek fel a vizsgára. Ne szórakozzunk már, forgalmi vizsgán még csak nem is a gps, hanem az általad megismert oktató diktálja az útvonalat. Nem pofázik senki a hátsó ülésről. Rádió ki van kapcsolva. Olyan helyeken jársz, ahol már jártál. Ha baj is történik, oké, megbuksz, de nem te viseled a baleset felelősségét, hanem az oktatód. Hacsak nem szirénázik mögötted egy mentő, vagy nincs egy Schumacher a forgalomban pont akkor, annál könnyebb közúti szituáció nincs. Aki ezen stresszelni képes, az nem áll készen arra, hogy jogosítványt kapjon. Pont.
2023. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

#39

Egy kulturált vita során nem szerencsés figyelmen kívül hagyni a másik fél érveit. Teljesen pontosan leírtam, hogy felkészültebb nem is lehettem volna a KRESZ-vizsgára, esélytelen volt a sikertelenség, mégis volt bennem vizsgadrukk. Te pedig figyelmen kívül hagytad az érveimet, és mintha ott se lenne, mondtad tovább ugyanazt, amit előtte is.

Nem az a baj, hogy apatikus vagy, hiszen ettől még nem lesz alkalmatlan valaki arra, hogy megértse és elfogadja: más emberek teljesen különbözhetnek tőle, és másként reagálnak különböző élethelyzetekre. A gond az, hogy teljesen alkalmatlan vagy arra, hogy vitát folytasson veled bárki is, hiszen ugyanazt a mantrát nyomod azután is, hogy megismerted mások eltérő tulajdonságait, reakcióját a különböző helyzetekre. Sőt, konkrét példát is kaptál.

2023. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!