Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adtatok pénzt forgalmi vizsgán...

Adtatok pénzt forgalmi vizsgánál a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Én nem adtam, de úgy hallottam, hogy mindenki ad, és akkor átmennek.
2023. aug. 9. 22:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
#40 Figyelj, szerintem te jársz jobban azzal, ha figyelmen kívül hagyom a hülyeséget. Olyan nincs, hogy felkészültebb nem is lehettél volna, de volt benned drukk. Akkor vagy nekem hazudsz, vagy magadnak. Remélem, inkább csak nekem.
2023. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

#41

Sajnos akármennyire is felkészült vagyok, marad bennem némi vizsgadrukk. Hidd el, hogy én sem szeretem ezt a tulajdonságomat, de sajnos nem tudok vele mit csinálni. Annál jobban nem tudtam felkészülni a KRESZ-vizsgára, minthogy 10-ből 9 próbavizsga 74-75 pontos, a maradék 1 pedig 72-73. Ez már így is garantált siker, tehát mindketten pontosan tudjuk, hogy semmi okom nem volt stresszelni a vizsga miatt, de mégsem voltam teljesen nyugodt.

2023. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
91%
#42 KRESZ-re az pont elég. Forgalmival mi van? Mellesleg ha rendszeresen 74-75 pontokat csinálsz elméletre otthon, akkor nem értem, min kell aggódni. Ezzel amúgy tudsz mit csinálni, pszichológus kell. Mert az nem normális, hogy otthon nyomatod a tökéletes próbavizsgákat, és izgulsz. Én is 74-75 pontokat toltam otthon, élesben meg tök lazán 2,5 perc alatt beadtam a 75 pontot. Csak azon izgultam, felkelek-e reggel 7-kor, hogy időben ott legyek.
2023. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

#43

Elképzelhető. Mindenesetre amíg tudok megfelelően teljesíteni ezekben a helyzetekben is, addig nem aggódom miatta.

Szerencsére már túl vagyok rajta bő egy éve. Azt elismerem, hogy a forgalmira lehettem volna felkészültebb. Sajnos az új dolgok elsajátítása viszonylag lassan megy nekem (oké, nem volt teljesen új, tipegőkorom óta imádom a szárazföldi közlekedés minden formáját :’D). Ezen az sem segített, hogy novemberben kezdtem el vezetni, majd az eleve lassú haladás mellett egy kéthónapos kényszerszünet (meghibásodott oktatóautó) után végülis júniusban került sor a vizsgára. De a KRESZ-ből kiindulva 150 óra után sem lettem volna stresszmentes.

Engem speciel a felelősség kérdése sosem izgatott, nem gondolkodtam el rajta, mert minden helyzetben úgy közlekedem, hogy ne legyen esély arra, hogy balesetet okozzak.

Tudom-tudom, nem szabadott volna jogsit adni nekem, mert nem tudtam hibavonal nélkül teljesíteni a forgalmi vizsgát úgy, hogy a vizsgán csináltam először jobbra előre párhuzamos parkolást, vagy hogy az egyik hibavonalat a jármű nem megfelelő világításáért kaptam (nappali menetfény volt az autón, így az oktató sosem csesztetett a tompított miatt, sőt, azért cseszett le, ha induláskor felkapcsoltam :’D).

Mindenesetre köszönöm az eszmecserét, további balesetmentes kilométereket kívánok! :)

2023. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik vizsgabiztos kínált fel egy összeget, hogy feküdjek le vele.
2023. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
#44 Ja, a hibavonalasat pont poénból mondtam. 17 évesen hibavonal nélkül csináltam B-t, 28 évesen meg A kategórián meg azt mondták, hogy juszt is kell pár vonal, el ne bízzam magam. :) Csak nem értem, ha igaz mindaz, amit leírsz, mégis mire fel nincs önbizalmad? Mert neked pont lehetne.
2023. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutott! :O
2023. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam, de adtam, muszáj volt. Konkrétan az oktatóm mondta, hogy vagy adok, vagy megbuktat bármit csinálok, így adtunk. Aztán kérdés, hogy valóban a vizsgáztatónak ment, vagy csak az oktatóm volt egy csöves, aki 17 éves diákokat húz le.
2023. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
#48 Az oktatód volt csöves. Persze ilyenkor már késő oktatót váltani, ha meg nem adsz, indokolatlanul simán belenyúl a kormányozásba vagy beletapos a fékbe bosszúból. Sajnos erre nincs megoldás, és az ilyen esetek propagálják azt a tévképzetet az emberekben, hogy a vizsgabiztos bármikor megbuktathat bárkit mondvacsinált okokkal. Nem lenne olyan könnyű dolguk, nem is érdekük, meg van annyi hülye diák, hogy nem is akarják direkt rontani a statisztikákat. Biztos nem túl felkapott iskola nem túl felkapott oktatója nem örült, hogy át tudnál menni a vizsgán az adott óraszámoddal, és megcsapolt kicsit.
2023. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Engem viszont nem erdekel ez az egesz tema. A szavazas erdekelt. Semmifele felelosseget nem vallalok.
2023. aug. 13. 21:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!