Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről a véleményed nőként?

Mi erről a véleményed nőként?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed arról, ha valakinek Mercedes-Benz, BMW, Audi hármas közül van valamelyik autója, de már 6 éves, és bár jól felszerelt, de a kínálat aljáról van, tehát az egyik legolcsóbb modell?


Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy kínos ilyen autóval járni. Szerinte az tipikusan annak a szimbóluma, hogy nagyon gazdagnak akarok látszani, de valójában nincs rá pénzem. Szerinte sokkal megnyerőbb, ha a mostani értékéből vennék egy teljesen új, de kevésbé prémium márkás autót. De még azzal is el lehetne kerülni a "gáz" hatást, ha helyette 6 éves suzukival járnék, mert akkor nem tűnne úgy, mintha gazdagabbnak akarnék látszani.


A valóság az, hogy 6 évvel ezelőtt megvettem, azóta is nagyon szeretem, rendben tartom, nem látom értelmét lecserélni.


2023. okt. 1. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nem gondolkodtam még ezen, de lehet benne valami
Nincs igaza, csak a rosszindulat beszél belőle
Épp ellenkezőleg, még imponáló is lehet egyeseknek
13 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Rossz kategória. Valami autósba kéne átrakni.
2023. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Engem külsőre érdekel egy kocsi a futamidejukhoz nem èrtek.
2023. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egy ilyennél engem pl nem zavarna hogy 6 éves kocsi

[link]

2023. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
54%

Nyilván ostobaság... Max ha az ember valami nagyon reprezentatív pozícióban van, és a BMW kelet-közép európai régió vezetőne akkor ok, járjon a legújabb autóval. De hagyjuk már a parasztvakítást, hogy átlagos dolgozó emberek esetében a kutyát is érdekel az autójuk márkája meg kora.


Én nőként azt sem várom el, hogy a paismnak kocsija legyen. Max annyit, hogy ha már van, akkor legyen biztonságos, de ennyi.

2023. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Engem érdekel


Egyik exemnek passatja van masiknak kauser, volt akinek bmw, apa megvette nekem a mazdát, apa is bmw-s de toyotában is bízik de volt már hondája is


De kinti haveromnak is pasdatja van vmi hibrid izé

2023. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

*a kauser az nem kauser nem voltam képes megjegyezni a márkanevet sajnos🤣

De rairok megkerdezem

2023. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megvan:

Chrysler Ihs


Az életben nem jegyzem meg🤣

2023. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem tudok szavazni. Az a véleményem hogy ilyen hülyeségekkel, hogy mi gurul alattunk ami elvisz A-ból B-be, csak a nyomi autófétisesek foglalkoznak. Szánalmasnak tartom a kérdést. Aki ilyet kiír az egy vadiúj Bentleyben is ugyanaz a megfelelési kényszeres szorongó kisember maradna.
2023. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

"Mi erről a véleményed nőként?"

Ha már megkérdeztél: semmi. Egy ilyen marhaság miatt nem fogom átoperáltatni magam. :-)

2023. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezzel csak annyi probléma van, hogy neked vele együtt élni a kocsival nem másnak. Te ülsz bele, te használod, neked kell szeretni. Tehát így értelmetlen a kérdés. Pont az a hülye aki "másnak" vesz autót vagy a szomszédnak. Hiába mondják nekem, hogy a foci jó és izgalmas, ha én a kick-boxot szeretem, mert nekem az tetszik.
2023. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!