Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről a véleményed nőként?

Mi erről a véleményed nőként?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed arról, ha valakinek Mercedes-Benz, BMW, Audi hármas közül van valamelyik autója, de már 6 éves, és bár jól felszerelt, de a kínálat aljáról van, tehát az egyik legolcsóbb modell?


Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy kínos ilyen autóval járni. Szerinte az tipikusan annak a szimbóluma, hogy nagyon gazdagnak akarok látszani, de valójában nincs rá pénzem. Szerinte sokkal megnyerőbb, ha a mostani értékéből vennék egy teljesen új, de kevésbé prémium márkás autót. De még azzal is el lehetne kerülni a "gáz" hatást, ha helyette 6 éves suzukival járnék, mert akkor nem tűnne úgy, mintha gazdagabbnak akarnék látszani.


A valóság az, hogy 6 évvel ezelőtt megvettem, azóta is nagyon szeretem, rendben tartom, nem látom értelmét lecserélni.


2023. okt. 1. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
az ismerősöd egy rosszindulatú, irigy barom.
2023. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mid van vagy nincs, mert így is úgy is bírálni fognak. Így akkor nem egyszerűbb azt csinálni amit szeretsz? Akkor azt is mondhatnánk, hogy egy nőnek csak hosszú haja lehet, mert a rövid az nem nőies.
2023. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan autóval jár, amilyennel akar. Sokaknál ez úgysem racionális, hanem érzelmi alapú döntés. Elég gáz, ha ezt pont egy nő nem érti meg.
2023. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő nem tudja megmondani, hogy az autód 6 éves vagy 2. Azt meg pláne nem, hogy a kínálat aljáról van-e. Azt sem, hogy mennyit ért új korában vagy most vagy hogy milyen a teljesítménye. Abban tudnak különbséget tenni, hogy igazán öregnek néz ki vagy újszerűnek, kicsi vagy nagy, Audi vagy Dacia.

Nekem az számított, hogy ki vezeti az autót és hogyan. Ha egy jó pasi jól vezetett és jó autót az volt a legjobb kombináció de egy jó pasi autó nélkül is jobb mint egy nem jó pasi a legjobb autóval. Járj azzal amivel te szeretnél! A saját szemszögemből sokkal sokkal jobb egy 6 éves A4 mint az árából elérhető új Kia Picanto. Sőt én magam inkább járnék egy 20 éves A4-el mint egy új Picanto-val.

2023. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő csak annyit lát, hogy milyen színű meg 4 kereke van.
2023. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Egy alsókategóriás, de német prémiummal egy dolgot érsz el: semmivel nem nyújt többet, mint egy nem-prémium márka, ellenben sokkal drágább fenntartani. A legnagyobb öngól, amit az ember elkövethet.

Nekem 2 járművem van: német prémium a kínálat tetejéről hobbi célokra, és egy budget ázsiai márka a kínálat közepéről napi használatra.

2023. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Neked lehet nem nyújt többet. Sok olyan embert ismerek, aki pl totál igénytelen a beltérre, és ezt most nem bántásból mondom. Én megyek évi 30-35 ezer km-t, nekem fontos mi vesz körül.
2023. okt. 2. 18:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazából ha van pénzed fenntartani az autódat, akkor értelmetlen a kérdés. Csak hát tudjuk egy nőnek mennyire fontos, hogy mit gondolnak róla....
2023. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!