Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első forgalmi...

Megbuktam az első forgalmi vizsgán és most borzasztóan el vagyok keseredve. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt már erről egy kérdésem. Tegnap volt az első forgalmi vizsgám és megbuktattak. A következő volt az indok: Behajtottam egy tök üres utcába, Y megfordulás volt a feladat. De sajnos irányjelző nélkül húzódtam le az út szélére. Amikor tettem volna ki balra az irányjelzőt, hogy kezdem a manővert, szólt a vizsgabiztos hogy a vizsga sajnos itt véget ért.

Tudom itt én hibáztam, de akkor sem gondolom olyan óriási hibának. Nem egy piroson hajtottam át vagy ilyesmi. Az oktatóm szerint tudok vezetni és én is ezt gondolom. Mondta is hogy nem érti, hogy bukhattam meg. Én a vizsgadrukknak tudom be az egészet. Pótvizsgára legközelebb már csak januárban tudok menni. De addig kiesik egy csomó idő, valamint egyéb hibám nem volt. A parkolás is ment valamint tudom hogy az Y-t is meg tudtam volna csinálni. Most egy irányjelző elfelejtése miatt szerintem felesleges pót órákat venni, viszont ott van az is hogy ennyi kihagyással lehet kicsit kiesek a gyakorlatból. A motivációm is teljesen elveszett, legszívesebben feladnám, mert szörnyen csalódott vagyok. De ha már annyi pénzt bele öltünk... Mit tegyek szerintetek?

20/l



dec. 6. 08:25
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
34%
#40 Én írtam az #5-ös, a #18-as és a #39-es választ. :) Nem tudom, szerinted mi a gusztustalan, de esetleg félrecímeztél valamit. Legközelebb facebookon hisztizz, ott névvel kell kommentelni. :)
jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!