Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki a saját autóján egyedül...

Aki a saját autóján egyedül kuplungot cserél a sufniban, az nem ért az autókhoz?

Figyelt kérdés

Nővérem párja aféle ezermester, mindig bütyköl valamit a ház körül, egyébként villanyszerelő. A saját autóját is mindig ő maga javítja, kuplungot is cserélt rajta.

Az első autóm szeretném megvenni, és mivel úgy gondoltam, hogy sógor képben van a témában, megkértem, hogy nézzünk meg egy eladó autót itt a városban. Visszautasította, mondván ő nem ért hozzá, és vigyem el rendes állapotfelmérésre.



dec. 11. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

#10 Jó példa, sokszor az autószerelő sem találja el mi a gond, vagy nem is látja a problémát.

Én néztem már át autót családon belüli vásárlásnál, amire azt mondtam, hogy ne vegye meg. Ennek ellenére megvette. :D Most meg keresik hozzá azt a műszaki vizsga állomást ahol át tudják rugdosni (szar a DPF az autóban, felhívtam rá a figyelmet). De, legalább nem mutogat visszafele senki. Érdemes elkerülni az ilyen szitut.

dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére megvette"


Na igen ez a másik. Bár nem autó, csak számítástechnikai eszközök meg telefonok eseték kérték ki a véleményem. Hiába mondtam, hogy ezt és azt ne vegye meg, akkor is azt vette meg.

dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A sogorod nem ert az autokhoz csak 1-1 alkatreszt kicserel. Pl nem biztos hogy megtudna allapitani hogy rossz az uzemanyagpumpa, attol fuggetlenul hogy lehet ki tudna cserelni ha valaki megmondja hogy az a baja a kocsinak.

Vidd el allapotfelmeresre es ott megmondjak hogy van e baja es mennyibe kerul megcsinaltatni. Pl ha 200.000et ra kellene kolteni akkor annyit probalsz alkudni az arabol hogy a 800.000es auto ne 1 millioba keruljon ha nem er annyit.

dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaza van, en is magamnak megbütykölöm de maséhoz hozzá sem nyúlok, hogy utána a nyakamra jarjon, hogy ez szar az szar, az elejen dolgozol de ha a hatulja elromlik azt is radverik.
dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!