Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford B-Maxnak és a Fiestának...

A Ford B-Maxnak és a Fiestának hasonló a motortere?

Figyelt kérdés

Keresek egy alkatrészt a B-Maxomhoz, ami a motortér mögött van, rajta a tűzfalon, és az esőgyüjtő tálca alatt. Elvileg tűzfal szigetelés a neve, filces, szövetes anyag. Sajnos szükségem lenne egy ilyenre mert a rohadt nyestek szétrágták. Képek alul, pirossal jelölve a cserélendő rész. Ehelyett keresnék egy másik darabot, de a gyári csak 50 ezer Forint, bontott B-Maxot meg egyáltalán nem találok. Fiestát viszont annál többet. Úgy tudom hogy a motor azonos ezekben /ecoboost/ és ránézésre a motortér is majdnem ugyanaz. Mit gondoltok, Fiestás bontott darabbal szerintetek lehet helyettesíteni? Tapasztalt Ford Fiestások és B-Maxosok esetleg?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


dec. 12. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden autónak hasonló.
dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt a Fiestá-s történetet aztán megírom hogy passzol-e a B-maxhoz.
dec. 12. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló filcet raktam oda , kb majd egy centi vastagot.

Fugaszillel ragasztottam és vágtam ahol kellett.

Szinte tökéletes lett.

Plusz a motorháztetőre is.

dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!