Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mièrt vannak rossz véleménnyel...

Mièrt vannak rossz véleménnyel az emberek a Suzukiról?

Figyelt kérdés
Online felületen a legtöbben rossz véleménnyel vannak róla viszont a forgalomban manapság legtöbbet Suzuki Vitarával , Scrossal találkozom.

jan. 15. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy viszonylag olcsó autó, ennek megfelelő komforttal.
jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó kategória, és a legtöbben azt gondolják, hogy olcsó=rossz.
jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Pedig jók
jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Nyolcvanas évek elején kezdték el gyártani japánban a Swiftet. Itt nálunk jó 13-15 évvel később. Tehát már akkor elavult volt amikor itt az első példányok kigördültek a gyárból. Ráadásul minden eco és fapad volt bennük és papírvékony karosszéria, ezért gondolhatták az emberek, hogy szar.
jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Mert olyan "menő" az olcsó és hétköznapi dolgokat fikázni.

Pláne ha magyar.

Bezzeg amikor az ő autója szóba kerül?!

Hát kéremszépen ez egy valódi prémium kategóriájú jármű.

Egy osztrák vidéki orvos második autója volt.

Elsőgazdás, a kormányborítás struccbőrből készült, és ha rajta felejtem a világítást, akkor Falcotól az Amadeust játsza.

Amúgy meg garázsbantartott, sőt a gyári szerelő házhoz járt szervizelni, hogy ne kelljen esőben kivinni az utcára.

Jaj és 8db pohártartó van benne bizony!


/én meg 320ezret mentem eddig a vasalós swiftemmel és még a motor-váltó bontatlan/

jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért ha megnézitek, nem is olyan olcsó a suzuki már. Sem a használt, sem az új. Csak az olcsó feeling maradt meg.
jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy a régi Swift nem alapozta meg a márka jó hírnevét. Később a Wagon R, Ignis sem épp a prémium szegmensbe pozicionálta a márkát. Ezek olcsó közlekedő edények voltak, amik elvittek A-ból B-be, de szegényes felszereltségű, zajos, fapados belterű autók voltak, elég buta futóművel.

A Vitara és SX4 S-Cross modellekkel szerintem nagyot lépett előre a márka, főleg az 1.4 BoosterJet motorokkal. Volt szerencsém ezeket kipróbálni. Vannak azért "suzukis" dolgok bennük, de katergóriájukhoz képest elég jól felszereltek, és a belterük sem olyan bántóan olcsó hatású, mint régen.

A S-Cross frissítése viszont szerintem elég rosszul sikerült, és ahogy olvasom, az új 1.5 hibrid hajtáslánc sem sikerült igazán jól.

jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem olyan rossz autók pedig. Oké például egy régebbi Suzuki Swift nem egy versenyautó, de annak tökéletesen megfelel, aki mondjuk nem autózik annyit, vagy el akar jutni egyik helyről a másikra, a fogyasztás is viszonylag alacsony.
jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6-os

Volkswagen összkerékhajtásal, minimum 1,4 motorral egy évesen 16 millió.

Suzuki Vitara újonnan 1,4 motor, összkerékhajtásal kb 8 millió

jan. 15. 21:16
 10/21 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb márkához kèpest jóval olcsóbb
jan. 15. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!