Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán beszélgetés...

Forgalmi vizsgán beszélgetés az oktatóval illetve a vizsgabiztossal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy forgalmi vizsgán lehet e beszélgetni az oktatóval és/vagy a vizsgabiztossal? Ha én beszélhetek akkor valamiért sokkal jobban megy a vezetés illetve sokkal nyugodtabb is vagyok akkor.

febr. 3. 18:45
 1/10 anonim válasza:
74%
Vizsga közben nem lehet beszélgetni, maximum az útvonallal kapcsolatos kérdést tehetsz fel. Mindenki arra figyel, hogy te szabályosan közlekedsz-e, a vizsgabiztos figyelmét is eltereled. Adminisztratív munkát is végez közben, nem várhatod el, hogy közben még a rizsádra is koncentráljon.
febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Lesz neked ott jobb dolgod is... amikor eljutsz oda, hogy na indulunk vizsgázni, kétlem, hogy lesz kedved beszélgetni a vizsgabiztossal... :D
febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Amikor én vizsgáztam akkor az oktatómnak be nem állt a szája és magyarázott a vizsgabiztosnak. Ennyi erővel ő is hátra ülhetett volna :D
febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó: ugyanez volt a helyzet nálunk is
febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Az oktatók leginkább akkor szoktak dumálni a biztossal, ha necces a jelőlt tudása, és elterelné a figyelmét.
febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Én nagyon sok olyat hallottam, hogy beszélgettek vizsga közben.

febr. 4. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tloehghll.
febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálam, az volt, hogy az oktató dumált a vizsgabiztossal, hogy elterelje kicsit a figyelmét . Én nyilván kussoltam vizsga közben. Az elején volt egy kis jó pofizás bemutatkozás. Egyszer volt, hogy megkérdeztem valamit, mert körütön nem mondta melyik kijáraton jöjjek ki. (de volt az egyik kijáraton tilos behajtani tábla volt, amit nyilván észrevettem közben).
febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert az oktató meg a vizsgabiztos világi spanyol voltak. A hétvégi grill partyt szervezték. A 4. Válaszoló vagyok. Nem tudom, hogy ennyire hiányzott-e a tudásom, vagy amúgy is megbeszélték volna ezt akkor, mert tényleg barátok voltak.
febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első két vizsgám sikertelen lett, végig kuss volt mindkettőn.

A harmadik viszont más volt, egy nagyon jófej nő volt a vizsgabiztos, végigdumáltuk az utat, jó volt a hangulat, nevetgéltünk meg minden, és nulla hibával meglett. Ellazított a traccsparti, így tudtam figyelni mindenre.

febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!