Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e egy ilyen üzletbe...

Érdemes-e egy ilyen üzletbe belemenni??

Figyelt kérdés
[link]

febr. 12. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:

A kocsi elsősorban azert érdekel, mert a család miatt nagyobbra kell cserélni a règi 206-os Peugeot-onkat.

Másrészt a településünkön árulják a ezt kinézett kocsit, anno a Peugeot is innen volt, s megbízható.

febr. 12. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyenbe?
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megveszed pénzért vagy elcseréled , már csak az a kérdés hogy van olyan portéka a birtokodban amire az eladó rámozdul . én 1x hirdettem így aztán a cseremániások 80% kb a reardált szint volt kecskétől a putris ingatlanig minden volt
febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi az üzlet? Veszel egy kocsit nagyjából árában, kész. Ha együtt tudsz élni azzal, hogy nem füvön tartod, alá-alánézel, néha kicsit zsebbenyúlós egy-egy váratlan javítás, akkor jó vétel lehet, de üzletet nem látok benne, nem olyan kapós, hogy tudj akasztani rajta százezreket. Sőt, zsákbamacska természetesen, mint minden használt autó, hacsak nem vagy az a fordított (valójában persze következetes) gondolkodású ember, aki képes invesztálni egy előzetes átnézésbe kedvenc szervizében. Sokszor elég beszédes az is, hogy milyen arcokat vágva meg milyen válaszadási időkkel megy bele a tulaj ebbe.
febr. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyanús ez nekem, jobb hátuljára van magyarázat?

A taposópapírt berakja egy magánszemély, de kárpittisztítást nem csinál?

Nem attól lesz jó vétel egy autó, mert falun belülről van.

febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Gyanús ez nekem, jobb hátuljára van magyarázat?" 18 éves autó , vannak sérülésmentes 18 éves autók de a 70% nem az . "A taposópapírt berakja egy magánszemély, de kárpittisztítást nem csinál?" leglább összinte , az emberek lába koszosabb mint a ruhája ezéer van a taposópapír . "Nem attól lesz jó vétel egy autó, mert falun belülről van." igen de ez így lényegesen kényelmesebb , 300km lévő autók is pont ilyenek
febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Nem is azt mondtam, hogy legyen sérülésmentes, hanem, hogy mi a magyarázat, mennyit és hogyan hantázik az eladó...

Őszinte? Mert a gumiszőnyeget félti, a fehér kárpitot meg nem?

Kényelmes? Akkor minek kérdés, hahu-n be kell állítani az ársávot, aztán távolság szerint az első autót megvenni ami szembejön és kész. Akinek ennyire nincs pénze autóra, annak kell igazán legyen pénze elmenni megnézni a szomszéd faluba is. Olyanon akarnak spórolni az emberek, minek 5-10x bukják el később

febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!