Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet/ van-e valami probléma?

Lakai1 kérdése:

Mi lehet/ van-e valami probléma?

Figyelt kérdés
Van egy Piaggio Liberty 50 2t. Most kapott egy vadonatúj Dellorto 17.5 karburátort amire manuális szivatót raktam. A furcsa az, hogy nincs rá szüksége. Simán beindul szivató nélkül is, sőt ha nyitva van akkor olyan 5-10 MP. után leesik tőle az alapjárat.

febr. 25. 20:57
 1/5 Dionysos ***** válasza:
Ha beindul hidegen szívató nélkül, akkor sokat kap. Én egy hosszabb menet után megnézném a gyertyaképet, feltehetőleg sötét színű lesz. Ekkor kell felülvizsgálni a karburálást, fúvókaméreteket, meg úgy általánosságban a benzin-levegő arányt. Feltételezem, hogy a nagyobb karburátorhoz a légszűrő térfogatáramát is megnöveltétek.
febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az úgy biztos hogy nem jó.
febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyertyakép az szép barnás. Tulajdonképpen minden jól megy rajta csak ezt nem értem. Eredetileg 65-ös főfúvoka járt az új karburátorhoz, de azzal már nagyobb sebességnél ha húztam neki egy hirtelen gázt leesett a fordulat. Most 75-ös van benne azzal szépen megy.
febr. 25. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha melegen jó az alapjárat nincs baj szerintem.
febr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit pontosítanék a dolgon, hogy az automata szivatóval meg úgy csinál mindent ahogy kell. Azt ha nyitott állapotban berakom akkor szivat ahogy kell, viszont ha a kézi szivatót rakom be nyitott állapotban akkor meg egyből lehörög. Varázslatos.
márc. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!