Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet a tanulni ilyen...

Meg lehet a tanulni ilyen kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon tudtam foglalkozni a b jogosítvány kresz tanulással, beléptem e-titánba és kiderült, hogy 8 napig elérhető a tananyag. Meg lehet tanulni ilyen rövid idő alatt? Ha nem muszáj nem veszek +időt.

márc. 17. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi több órát tudsz tanulni, akkor szerintem sikerülhet. Próbáld meg, ha nem sikerül veszel +időt.
márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A tananyag 28 tanóra.

Meg lehet csinálni néhány nap alatt, de a rendszer csak akkor enged tovább, ha a téma végén a teszteken megfelelsz (ha nem módosítottak rajta)

Néhány nap alatt meg lehet csinálni, de foglalkozni kell vele, időt szánni rá, és azért az úgy sok emberkének tömény (másoknak meg nem).


Esetleg segíthet ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=5ROD3wQtk1Q&list=PLyBTUlfT1s..

márc. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Megtanulni nem lehet hanem csak bemagolni.

Ahhoz hogy tudja is az ember a kreszt legalább egy évig kell tanulgatni , olvasgatni és elemezni.

márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
"Meg lehet tanulni 1 nap alatt kínaiul?" "Miért, holnap ZH?"
márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha legalább napi 5-6 órát csak ezzel foglalkozol, akkor simán.

Rá kell jönnöd az egész logikájára, azon buknak el sokan. Sajnos van sok dolog, amit meg be kell magolni, de azok csak 1 hibapontos dolgok, abból elfér pár a vizsgán.

márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy levizsgázni le lehet.
márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem a vizsga a lényeg, úgyis csak a fontosabb táblákat+a jobbkéz szabályt kell használni gyakorlatban. A többi meg szerintem tök felesleges.
márc. 18. 11:25
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
#7: Ez esetben a saját és mindenki más testi épsége és anyagi biztonsága érdekében, ne vizsgázz le, és ne vezess.
márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem te fogod megmondani. Miért milyen más szabály van ami fontos?
márc. 18. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáálással nem lehet.
márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!