Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet a tanulni ilyen...

Meg lehet a tanulni ilyen kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon tudtam foglalkozni a b jogosítvány kresz tanulással, beléptem e-titánba és kiderült, hogy 8 napig elérhető a tananyag. Meg lehet tanulni ilyen rövid idő alatt? Ha nem muszáj nem veszek +időt.

márc. 17. 23:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért ti tudjátok a kereszt a-tól z-ig?
márc. 18. 14:59
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Tudom azt a részét, ami rám tartozik.

Tudom, hogy egy adott helyen mi a szabályos, és mi nem az, úgy tisztában vagyok azzal is, ha szabálytalanságot követek el, de tisztában vagyok azzal is, hogy azt mikor nem tehetem meg.

Nem pánikolok, ha az úton villamos is közlekedik, vagy buszsáv, nyitott kerékpársáv van, mert tudom, hogy azokra milyen szabályok vonatkoznak, stb

A jobbkéz szabály ismerete alap, de sokan közlekednek úgy, hogy éveken keresztül nem kell a jobbkéz szabályt a gyakorlatban is alkalmazni, mert ki vannak táblázva a kereszteződések, és nem kerül olyan forgalmi helyzetbe, ahol a jobbkéz szabályt kell alkalmazni (de bármikor szükség lehet rá)

Megtanulod a jobbkéz szabályt, akkor már ismered a szükséges elméleti tudás néhány százalékát.

Még akár a KRESZ vizsgán át is totózhatod magadat, majd jön a gyakorlat, ahol az oktatók nem feltétlenül díjazzák, ha a tanuló teljesen fogalmatlan, nem ismeri a szabályokat.

Forgalmi vizsgán pedig egyetlen "közlekedési szabályt sértett" hiba bukást jelent.

márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11: Aki normálisan vezet az tudja igen, és nyilván nem mi fogjuk megmondani, hogy ki vezethet. Vannak erre szervek, akiknek feladata (lenne) eldönteni, hogy ki vezethet. Sajnos a léc olyan alacsony, hogy még így is lehet jogsid kis szerencsével meg kenőpénzzel. Reméljük nem úgy zárod a karriered mint a debreceni csaj két hete...
márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
😂😂vicc amit itt leműveltek
márc. 19. 15:22
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: Vicc persze, sajnos nekünk nincs "vérünkben a vezetés", hogy egy másik klasszikust idézzek.
márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a lenyűgöző intelligenciával gyakorlatilag lehetetlen küldetés ez számodra.
márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mert ti rohadt okosak lehettek. 😂
márc. 20. 12:27
 18/18 A kérdező kommentje:
+órát hol tudok venni? Az autósikolánál? Vagy online is lehet?
márc. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!