Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvező áron hozzájuthatnék...

Kedvező áron hozzájuthatnék egy VW Transporter 4-hez. Mihez lehet vele kezdeni? A fuvarozás tetszene, mint szakma.

Figyelt kérdés
ápr. 1. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem T4-em van,nagyon jók tudnak lenni,főleg a 2.5 TDI-k,de ez nem jelenti azt,hogy mindegyikre vigyáztak és jó állapotú.20+ évesek,még van 30+ éves is,nagyon oda kell figyelni,hogy milyet kapsz "kedvező áron".A jók 1.5M-nél kezdődnek,amikkel lehet dolgozni.De amelyik az erősebb változat és még jó állapotú is,az inkább 2M-tól indul.

Ha fuvarozni szeretnál,akkor olcsó,széthasznált állapotúval ne tedd.

ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Hát a fuvarozás az azért nem így megy, hogy valahonnan szerzek egy 30 éves furgont és akkor holnaptól fuvarozok. Mégis mit fuvaroznál? Mégis ki alkalmazna? Ez egy szakma, ezer dolog kell hozzá, hogy csinálni tudd, az autó csak a legkisebb része a történetnek.


Rámold ki a hátulját, bútorozd be, aztán zsa tengerpart. Másra nem jó, csak nyári kirándulós lakóautónak.

ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Bizony a fuvarozás az egy szakma.

Először munkád legyen aztán kell autót venni.

ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

#3

Aztán azt hogyan?Odasétál a megrendelőhöz,hogy persze vállalok fuvart uram,csak még vennem kell hozzá egy kocsit.

ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Miért te hogyan gondolod? Vesz egy furgont és fuvart próbál szerezni úgy, hogy semmi papírja sincsen?
ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

#5

Legalább egy kocsi kell indulásnak próbára,hogy megy e a bolt.

Egyébként meg a Kérdező dolga,a T4 mindenre jó,még akár befektetésnek is.

ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

#6 Nem, egy üzlet nem így működik. Amíg nem legálisan bejelentett fuvarozó, addig a kutya nem fog vele fuvaroztatni. Ezt csak legálisan lehet csinálni, amihez sok egyéb más is kell az autón kívül, többek között természetesen rengeteg idő és pénz. Ha az ember ennyi időt, pénzt, energiát beleöl abba, hogy elindítson egy vállalkozást, akkor ott már nagyon NAGYON késő azon gondolkodni, hogy "megy-e a bolt". Ezt azelőtt kell kitalálni, hogy egy fillért is ráköltene. Ezt úgy hívják, hogy piackutatás. Előre kell tudni, hogy mire van kereslet, nem pedig utólag kell kitalálni, mert akkor már késő. Mi van, ha nincs kereslet? Elvertél sokmillió forintot, meg hónapokat az életedből és utána jössz rá, hogy nem is kell senkinek a szolgáltatásod, mert van már ezer fuvarozó, akik sokkal gazdaságosabban üzemelnek, ezért az áraik is jobbak.


Természetes, hogy az ő dolga. Azt csinál amit akar. De ő kérdezett minket a véleményünkről. Hát elmondtuk.

ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
4. Ha fingod sincs hozzá, akkor minek szólsz bele.
ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

7. Kb jól írja, így kell valahogy neki fogni.

3. voltam csak én nem fejtettem ki ennyire.

ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

4-6 vagyok.

Az a baj,hogy túl lihegitek az egészet(meg egyáltalán a kérdést).

7-es úgy írja a regényét,minha egy Waberer's-ről lenne szó,közben csak egy átlag 26 éves T4-es transporteres kérdés volt.

Nekem is pont platós T4-esem van,sok sok éve vagyok vállalkozó,nem fuvaros,de rengetegszer kérnek meg fuvarra.Nem lacafacázni kell,hanem csinálni a munkát és elterjed az ügyfelek között hamar.A kérdező is egy T4-el ezt a szintet tudja megvalósítani,nem kell itt regényeket blablablázni.

Ebben az országban ilyen politika meg gazdaság mellett majd pont piacutatás kell egy 26 éves t4 megvétele előtt,vicc.Ha nem lesz melója,majd eladja aztán csók.

ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!