Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jártatok már hasonlóan ?

Jártatok már hasonlóan ?

Figyelt kérdés

Most tanulok vezetni 38 óránál járok és 420km.-nél.

Van amit jól csinálok de több a rossz.Amikor vezetek kívül állóként érzem magam nagyon sokszor kanyarodáskor elfelejtek bele nézni a holttérbe ha ad egy feladatot az oktató annyira arra próbálok koncentrálni amit mondott hogy szintén elfelejtek a holttérbe nézni túl gyorsan engedem fel a kuplungot és ez miatt csak korrigálással tudok helyesen be állni.

Úgy érzem hogy soha nem lesz vége…

Itthon fejben mindent el tudok mondani mikor mit kell csinálni de amikor vezetek leblokkolok teljesen.

Valaki járt hasonló cipőben ?

Hogyan sikerült leküzdenetek?



máj. 15. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alap 30 óra az emberek többségének nagyon kevés, főleg úgy, hogy esetlegesen nem is abban a városban tanulnak vezetni ahol laknak, hanem minden óra eleje azzal telik el, hogy átvezetsz. A kilométer megy az autóba, de a valódi gyakorlás kevés. Ne aggódj, ha suttyomban nem vezettél még autót otthon apuka mellett akkor nem is lesz elég a 30 óra. Legyél türelmes magadhoz menni fog. Nekem sem volt elég a 30 óra és még a duplája sem nagyon, a végén már nem számoltam csak mentem. Úgy ültem be első órán, hogy nem tudtam melyik pedál mire való, nem volt a szüleimnek autója egyikük sem tud vezetni. Most meg ismerősöktől hallom, hogy az ő gyereke már párnával a segge alatt vezeti az autót persze, hogy annak elég lesz a 30-40 óra is. Úgyhogy nem mindegy milyen alapokkal indulsz neki.
máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!