Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga mennyire...

Forgalmi vizsga mennyire nehéz manapság?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek vizsgára, és eléggé izgulok. Hallom, hogy pár évvel ezelőtthöz képest milyen apró dolgokon is meg tudnak buktatni a pénz miatt, ez mennyire igaz?

máj. 26. 12:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Pénz miatt nem buktatnak. Senki egy fillért nem lát a pénzedből. A vizsgadíj kb. adminisztrációs költség, a plusz egy óradíj meg kb. egyből elmegy a jármű fenntartására. Akkor buktatnak meg, ha embert tudnál ölni. Hibavonalat meg azért adnak, ami rosszabb esetben koccanás is lehetett volna. Ha a pénzért buktatnának, már szólt volna az oktatód, hogy vigyél borítékot, de ezt fokozatosan irtják az egész országban.
máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ezek a hibavonalak pontosan hogy vannak? Mennyit "lehet" összegyűjteni és mi ér pl egy vonalat?
máj. 26. 12:27
 3/43 A kérdező kommentje:
Csak mert oktatóm azzal riogat hogy nem nézek hátra csak visszapillantóba és egyből bukta van. Persze fontos hátranézni, de nem értem miért nem lehet mondjuk 1x elnézni ettől ha minden más jól megy.
máj. 26. 12:28
 4/43 anonim ***** válasza:
60%

Ennyire ne legyél már életképtelen.

[link]

Tessék, a megfelelő kategória vizsgalapja (amit a vizsgabiztos töltöget vizsga közben) elérhető. Ezért nem pénzre megy, mert egy totálisan átlátható folyamat!

máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólást és tanácsot!:)
máj. 26. 13:03
 6/43 A kérdező kommentje:
Mi a problémád pontosan?
máj. 26. 13:14
 7/43 anonim ***** válasza:
28%

Sokkal könnyebb mint mondjuk 20-30 éve.


Egyrészt a mai modern autókat sokkal könnyebb vezetni, másrészt minden város vizsgaútvonala fent van neten videóval.

Annyiszor nézed vissza ahányszor akarod... úgymond fel tudsz rá "készülni", hogy merre fogtok menni.


Amikor én raktam le 2000-es évek elején még youtube sem volt, vizsgaútvonalak sem voltak publikusak csak mentünk össze vissza az órákon, vizsgán meg mondta az oktató merre menjünk.

máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
#8 Azért ezzel vitatkoznék. Anyám Kisújszálláson vizsgázott. Amint lejárt a jogsija meg sem újította. Én 2011-ben Szolnokon. Rugalmas volt, volt, hogy szerda délután hívott az oktató, hogy vezethetek egy órát. Meg pénteken felhozott 2 diákot Szolnokra, mindenki vezetett 2-2 órát, nekem meg a hazamenetelt még pluszban beírta országúti vagy éjszakai vezetésnek, megspóroltam egy vonatjegyet, de cserébe az egész délutánt az autóban töltöttem. Nem volt ám annyira könnyű a vizsga. 10 évvel később csináltam A-t, ott meg duplaórákat vezettünk párban, hát főleg fogalmam sem volt az útvonalakról, pedig az a vezetésoktatás fő kritikája, hogy betanult útvonalon mész. Vizsgán röhögve húztam útvonalat, mondom tök mindegy mit húzok, úgysem tudom, hol van.
máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Minden útvonal fent van neten... Szolnokiak meg pláne!!!!


Még olyan kisvárosoké is mint Dunaújváros, Százhalombatta.

máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

#7


Nekem nincs semmi problémám. Szimplán életképtelen vagy. Nem hiányzik még egy életveszélyes sofőr az utakra. Maradj a csattogós lepkénél.

máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!