Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság le lehet fizetni a...

Manapság le lehet fizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Próbálkozott már valaki azzal hogy pl. ad néhány 10 ezer forintot neki, csak hogy ne húzzák meg?

febr. 15. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt rá szükség, nem adtam.

Egyszer vittem szívességből ismerős autóját idegen vizsgaállomásra, lement a vizsgálat majd kijelentette, hogy "sok a CO". Kért az elnézésért 3e Ft-ot majd megkérdeztem mennyi volt, mi a határérték, katalizátor vagy valamelyik szonda rendellenességére utal; ezek közül egyikre sem tudott válaszolni...

Hogy szimpla lehúzás volt a dolog vagy tényleg ügyeskednie kellett a biztosnak hogy átmenjen, nem tudom.

febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, akit igen. A többséget nem.
febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 jogosítvány szerzés a téma, kérdező mondjuk írhatta volna feltűnőbben...
febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A francba, valóban más a témakör, töröltessétek a kommentem, nem releváns.
febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vizsgabiztos és oktató függő(nálunk az oktatónak szokták adni, és majd ő adja a vizsgabiztosnak). Én annó amikor gimis voltam 2015-ben mindenki azzal flexelt hogy elsőre átment, adtak az oktatónak egy 10-est aki ezt átadta a vizsgabiztosnak és vezettek kemény 5-10 percet maximum, parkolniuk se kellett kb.....én voltam az egyetlen aki nem fizetett, elsőre meg is buktam :D és utána még pótórákat is kellett vennem.
febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, néhány budapesti iskolánál van erre lehetőség. Nemcsoda, hogy még Tatáról is hoznak diákokat ide vizsgázni :)
febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az oktatók többnyire valamennyire ismerik a vizsgabiztosokat, és tudják hogy kit kell mindenképpen lefizetni. Viszont a mostani új rendszerben már muszáj végigvezetni az időt (tablettel mérik), szóval legfeljebb elnézőbbek lesznek, viszont ha ez alatt nagy hülyeséget csinálsz, akkor mindenképp bukta pénztől függetlenül.
febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább vegyél plusz 4-5 órát azon a 40-50 ezer forinton.
febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tothan238 válasza:
6-os ÍRTAM NEKED PRIVÁTOT "Vizsgabiztos és oktató függő(nálunk az oktatónak szokták adni, és majd ő adja a vizsgabiztosnak) "
ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!