Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mivel lehet...

Zozymo kérdése:

Szerintetek mivel lehet kicsit mgtuningolni egy szívó dieselt? Van egy 1.9 D Peugeot 309-esem és szeretném ha picit jobban szaporázná. Ötlet? Van ez a Dyno tab- tabletta próbáltátok? Eredmény?

Figyelt kérdés
Ja a direktszűrő és a különböző adalékok helyett!???
2010. nov. 15. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál (dyno,szűrők,adalékok) ezek semmire sem jók csak a pénz megy el rájuk.

Ha erősebb autót szeretnél akkor a mostanit cseréld ki egy erősebbre.

2010. nov. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy közel 25éves autóból képtelenség startrakétát fabrikálni. Másrészt értelmetlenség és merő meggondolatlanság. Igaza van ez előttem szólónak! Vegyél komolyabbat amiben talán még van kompresszió is és nem kell tuningolni,hogy szedje a talpát.
2010. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem másikra, már vettem volna. De azért köszi.
2010. nov. 15. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt a lényeg nálad! Ha nincsen elegendő pénzed arra,hogy jobbat vegyél,becsüld meg a régit és ne a tuningoláson járjon az eszed,hisz nincs miből ugye. Akkor minek,kinek ez a kérdés? Tudod addig nyújtózkodj,amíg a takaród ér! Nem hallottad még? Pedig sajnos így van. Tapasztalom én is és még sokan mások rajtam kívül ! :)
2010. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó a tuningolás erős szó volt én se úgy gondoltam. Egy 65 lovas kocsiból úgyse lesz rakéta ezt tudom. Csak picit akartam nyerni, mert fénykorában volt az 70 ló is, jó lenne azt visszakapni. Motorgenerál? Vagy az se ér semmit?
2010. nov. 15. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Elárulok neked vmit! Úgy 8évvel ezelőtt suttyó koromban mikor nekem is csak egy 1986-os BX re futotta,ugyanez a motor volt benne,csak 1.7-es változatban. Hozzánk 115000km-rel került és közel 350000km-rel adtuk tovább úgy,hogy csak egy hengerfejtömítést kellett a mororban cserélni. 300000km után már én is éreztem,hogy kívánna egy generált,de nem érte volna meg,mert a következő hasonló nagy összegű tétel a karosszéria javítására kívánta. Ilyen öreg autókat már nem szabad javítgatni,mert ezeket a horribilis öszzegeket senkitől nem fogod visszakapni,tehát kidobott pénz. Ismerem ezt a 309-es típust,mert apának ugyanez volt(kis hátsólámpás) egy hónapja míg el nem lett húzva a bontóba. (1989 1.4 TU) Csak a motorja volt meghalva és a hátsó futómű letérdelt. Kapásból a 20-40,000 érő autóra rá lehetett volna költeni 300,000 ft-ot,de minek? Ez olyan lett volna, mint ha egy járókerettel közlekedő nyugdíjasból szerettünk volna futóbajnokot kreálni. Naná,hogy lehetetlen!
2010. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Köszi a hozzászólásokat!!!!
2010. nov. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!