Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ciki ha Suzukim van?

Az ciki ha Suzukim van?

Figyelt kérdés
Az új Sx4 Sedan!
2009. jan. 29. 16:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyáltalán nem mert szép autó és megbízható új kategória .Régi Swift sem ciki csak iszonyat átlagos karakter nélküli tucat embereknek..Ha hitelre van az ciki .Miért is :Mert akinek nincs pénze az ne akkarjón csili Vili autót klímás autót, az vegyen olcsó de megbízható Opelt vagy 3 as golfot.
2009. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
Igen! Suzuki=papírautó! És ez így igaz!
2009. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne ciki... Sokan még ezt sem tudják megfizetni. Bár amikor volt egy súlyos autóbalesetem, én kisebb sérülésekkel (bár lelkileg nagyon megrázott) száltam ki a Yarisból, addig a suzukis hölgy, sajnos a helyszínen meghalt. Iszonyatosan "összegyűrődött" az autó.
2009. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
85%

Kedves Kérdező ! NEM CIKI HA SUZUKID VAN! Nekünk is az van (Swift) és tökéletesen meg vagyunk vele elégedve!!!!!!(hitelre vásárolt)

Továbbá üzenném az első hozzászólónak,hogy megtehettük volna mi is , hogy ne hitelre vegyünk autót,de egy 13-16 éves autóra többet rá kell költeni évente hogy jó legyen, mint az új autónak 4-5 havi törlesztő részlete. Azért a maradék 6-7 havi törlesztőrészletért viszont új autóba ülhetek! ( klíma,8 légzsák,ABS,tükörfűtés,ülésfűtés....)

Volt már 13 éves nem hitelre vásárolt autónk, úgyhogy ehhez tudunk viszonyítani!

A második válaszolónak meg azt üzenem,hogy 8 légzsákkal baleset esetén "egészségesebben" ki lehet szálni, mint bármely NEM "papírautóból"!!!!

2009. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne ciki?Suzuki,a magyarok autója!:)
2009. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha Suzukid van. Nekem is volt 1996-os ,2002-es Swiftem és elégedett voltam mindkettővel és mindegyiken hitel volt. Nekem tökéletesen megfeleltek. De most kipróbáltam egy másik márkát(Nem írom le milyen,mert sajnos vannak olyanok,akik csípőből lefikáznák ezt is mint a Suzukit) Tehát készpénzre vettem és nem is volt olcsó,vagyis az én pénztárcámhoz képest nem volt olcsó. Minden rendben volt az autóval és tök jól szuperált a kipróbáláskor és a megvásárlás után és most jön az a bizonyos de,hogy bizony szép lassan menet közben jöttek elő a hibák és már ott tartok,hogy eddig 350.000 forintot költöttem a kocsira,hogy végre jó legyen. A Suzukinál ilyen gondom nem volt. Megvettem használtan,utána olaj,olajszűrű,gyertyacsere pár ezresért és roboghattam is velük évekig. Én biztos,hogy ha tehetném egymillió százalék,hogy újra Suzukit vásárolnék. (Szegény ember vízzel főz)
2009. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Még az elöző vagyok. Mielőtt bárki is belém kötne,hogy szegény ember vízzel fő,de kocsit vesz és a kocsira meg tud 350 ezret költeni,azoknak üzenem,hogy attól,hogy valaki szerényebben él az átlagnál ,az nem jelenti azt,hogy ne spóroljon. Sajnos előre meg kellett védenem magam,mert mindig akadnak kötöszködő emberek,akik azt nézik kibe és hogyan rúghatnak bele.
2009. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
83%

itt eléggé dícsérik:

[link]


De ha már megvetted, nem mindegy? Ha már volt 4 Millád...

2009. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

Eléggé ciki, mégpedig azért mert Suzukit olyan emberek vesznek akik olcsót akarnak, de mégis egy normális autó látszatát keltsék.


ha ti képesek vagytok beültetni a családotokat egy ilyen papír autóba akkor gratulálok hozzá. családomban 2 autószerelő van és mindketten utálják a suzukit. nem csoda. ha olyan autótok van akkor észre vehettétek volna hogy milyen vékony a karosszériája, és ha baleset van, a suzukis sérül mindig. egyszerűen nem biztonságos autó! hogy ateljesítményéről már ne is beszéljünk.


komolyan nem értem az olyan embereket akik képesek ilyet megvenni. a múltkor is mikor baleset volt a suzukinak szó szerint eltűnt az egész eleje, úgy összetört, a másik kocsin épp hogy egy karcolás volt, frontális ütközésnél.


én nem tenném ki ekkora veszélynek sohasem a családom.

nem beszélve arról, hogy már 1-2 év múlva rozsdásodik az egész. ti nem veszitek észre mekkora gagyi autót vettetek?

2009. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
Nekem volt suzukim. Hét éves korától 3 évig használtam. Egy rozsdafolt nem volt rajta, a szerelőt csak műszaki vizsgánál látta, de csak egy átlagos átnézés erejéig. Én buszozok, tehát sokat vagyok az utakon, de még nem láttam füstölő, vagy olajat csöpögtető Suzukit. Pláne vontatottat. Meghalni pedig meg lehet minden autóban. A "nagy" autokat vezetők azt hiszik hogy ők sérthetetlenek, de ez nem mindíg van így.
2009. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!