Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ciki ha Suzukim van?

Az ciki ha Suzukim van?

Figyelt kérdés
Az új Sx4 Sedan!
2009. jan. 29. 16:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki, mindenki a pénztárcájának megfelelően vesz autót. Nekem egy Toyota és egy Mitsubishi után lett egy régi Suzukim. Az tény, hogy kicsit furcsábban érzem magam benne a korábbiakhoz képest,mármint a megjelenést és a kényelmet tekintetbe véve, de az is igaz, hogy sokkal kevesebbet kell ráköltenem, mert igénytelenebb autó, úgyhogy valamit valamiért.
2009. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
63%
"kedves" 12:37 - es hozzászóló! Csakhogy elmondjam 12 év rozsdásodás elleni garancia van az új Suzukikon! és ahogy a KEDVES előttem szóló írta, bármilyen autóban meg lehet halni!!!!!! még a csodált Bmw-ben és a Mercedesben is!!!!!!!!!!!Ja, és az hogy eltűnik a kocsi eleje, azt úgy hívják hogy GYŰRŐDÉSI ZÓNA!!!' Teljesítmény pedig: 1.4 liter 16 szelep 93ló! 6-7 liter benzin mellett városban!!!!!! Erről ennyit!
2009. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom nem ciki, és a Suzuki kínálatából még az SX4 tűnik a legmasszívabbnak. De én is azt gondolom azért hogy a Suzukikból kispórólják az anyagot hogy az árát alacsonyan tudják tartani, és emiatt én inkább vennék egy 3-4 éves használt Toyota hilux-ot, vagy Mitsubishi L 200-t ha már terpjárókról beszélünk. És ez a megoldás is kb ugyanannyi kiadással járna. És igen a BMV-ben is meg lehet halni, de nem ugyanabban a balesetben... Nem mindegy hogy Swift-el mész hetvennel neki a fának vagy egy BMV-vel! Swiftben mondjuk meghalsz, BMV-ben meg eltörik a lábad. Qrvára nem mindegy!!! Ok nincs mindenkinek pénze BMV-re de írhatnék Opel Vectrát is vagy mást. És egy új Suzuki Árából azért lehet egy pár éves használt de masszív autót venni. És igen lehet hogy többe kerül valamennyivel ezeknek a szervízeltetése, és többet is esznek, de könyörgöm ez a plusszkiadás az életedet, illetve a családod életét mentheti meg! Nézzétek meg az inforadio.hu oldalon a képgalériákat. Sok halálos balesetet lehet látni ami Suzukival esett meg. És ilyenkor azt gondolom hogy te jó ég ha ezt egy masszívabb autóval adják elő még élnének.

Azt is megértem hogy a Suzukisoknak nem esik jól ezeket az írásokat olvasni, mert már megvan az autójuk és védik az igazukat.

2009. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
80%
Az egyik autószerelő barátom mondta egyszer hogyha mindenkinek Suzukija lenne akkor ők éhenhalnának.
2009. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
45%

hát a báttyám és apukám autószerelő, azért náluk megfordul pár suzuki... sőt, vannak visszatérő "vendégek":)


akárki akármit mond, a suzuki egy semmit nem érő autó. csak nézz rá könyörgöm! jó azoknak akik olcsót akarnak és kevésből fenntartani. hát ne nekem legyen igazam, de majd ti is meglátjátok miről beszéltem mikor a papír kocsit emlegettem....


egy szóval nem mtam hogy más kocsiban nem fogsz meghalni. de tudod az esélyek között van egy "kis" különbség.

jah, füstölögve én sem nagyon láttam suzukit, de összetörve folyamatosan látok és mindig a Suzuki törik össze!


de ti csak használjátok a megbízható, keveset fogyasztó autótokat:D már minden második embernek az van, ti se maradjatok ki!


Suzuki, a Ti autótok :D

2009. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
még az is eszembejutott, hogy mi pár éve, akkor 8-9 évesen vettünk egy 200as Mercit 1,8 millióért. Szóval amennyibpl vesztek egy Suzukit, annyiból már vehettek egy igazi, masszív autót. lehet hogy az alkatrész drága hozzá, de bontóból is lehet szerezni, ott meg sokkal olcsóbb. plusz hozzáteszem, nem igen kellett eddig hozzányúlni. és azért a Mercedes minőségi autókat gyárt. és majdnem ugyanannyit fogyaszt a miénk mint amit ti írtatok a Suzukira.
2009. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
68%

Hali!


Nem ciki, de nem előnyös.

Nekem egy 1993-as Daihatsu Applause-om van. Az még autó volt... Sajnos ez nem mondható el az 1996 után gyártott autókról. 2007-ben 250e Ft volt, 195e km-rel, 1.6 literes, és semmi probléma nem volt vele az elmúlt 25e km alatt... Esztétikailag tökéletes, négy tárcsafék, négy elektromos ablak, riasztó, elektromos tükrök, hengerenkénti befecskendezés, 110Le 160Nm 6.5 literes átlagfogyasztás mellett... Lehet azt mondani, hogy ki kell fogni, de lehet az autógyárak rájöttek, hogy ha frankó autót csinálnak, sosem kell szervizelni...

És valahogy spórolni kellett az FeC-vel is...:) Ezért megszületett a sUZUKI:)

Aki hitelt vesz fel az eleve balfas*, aki azt hiszi, hogy jó neki, az mégnagyobb...

Ha nincs pénzed, ne költs. Ha ezt betartod, nem lehet nagy baj.


UI.: Az SX4 nem összkerekes valójában:)

Az első és hátső tengely közötti VISCO kuplung csak nagy fordulatszámkülönbség esetén kapcsolja a hátulját. Szóval normál üzem mellett csak az első kerekek hajtanak. Akkor hajt hátul, ha pl. elakadsz a sárban, és kipörög az eleje.

Ezért, mivel az SX4 aszfaltra lett tervezve, nem traktor helyett, nem nagyon ér semmit az "összkerék":).

Ne kóstolgasd az Audi QUATTRO-kat;).


Üdv.: Botond

2009. febr. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
88%

a férjem autószerelő, nagyon ritkán kell a suzukit javítani.

egyébként most cseréltük le az án autómat egy 14 éves suzukira.

2009. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 11:30-as válaszoló!

Tudod, lehet valaki ilyen nagyképű (már bocsánat, de nem sértegetni szeretnélek), ha az utakon is így viselkedik, se Suzuki, se Ford, se Subaru nem menti meg az életét!!!

Miért lenne ciki egy Suzuki? Jah, hogy olcsó? És? Van akinek nem telik drágábbra. És hogy "papírautó"? A nővéremék új Focusának (!!!) a műszerfala úgy nyikorog, mintha nem lenne rendesen összerakva. 6-7 milláért vették (nem tudom egész pontosan mennyiért), újonnan, szalonból, extrásan. Mikor vitték a szakszervízbe ezt panaszolni, azt mondták, hogy ez a kategória ezt tudja... Akkor mennyit költsünk autóra, hogy az össze legyen rakva???

Lényegében a válaszom ennyi: nem ciki, mindenki olyan autóval jár, amilyennel akar és amilyennel tud. Az ciki, ha más ezt nevetség tárgyává teszi!

2009. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
100%

Suzuki = papírautó, de az mennyivel cikibb ha biciklizel vagy sétálsz? XD

Bár nekem is Suzukim van, de teljesen meg vagyok vele elégedve.

Ha valalkit zavar h papírautó, az tanulja meg a féket is nyomni ne csak a gázt! ;)

2009. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!