Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ciki ha Suzukim van?

Az ciki ha Suzukim van?

Figyelt kérdés
Az új Sx4 Sedan!
2009. jan. 29. 16:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%
Önmagában nem ciki de ha villogsz vele az már nagyon... Gondolom ez a kérdés sem véletlenül merült fel benned! Aki a suzukit agyba főbe dícséri annak eddig is csak suzukija lehetett vagy francia autóutánzata!!!
2009. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
RÉGEN MÉG A TRABANTRA IS BÜSZKÉK VOLTUNK.
2009. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%

A 08:26-os válaszolónak teljes mértékben igazat adok! Jól leírta a frankót!


Akkor kérdem én másoktól,hogy ha hülye,aki hitelre vesz suzukit,vagy egyáltalán suzukit vesz,akkor az is hülye,aki egy full alap felszereltség nélküli(sem légzság,ABS,légkondi,el.ablak stb-stb) 12-15 éves autóval közlekedik? Akkor inkább egy suzuki felszerelve!


És könyörgöm,ne legyen ennyire fontos az egyesek számára,hogy lenézze a suzukit! A régi 15-20 éves mercik mennyivel jobbak? Full alap merci hű de jó! Azért mert nagy böhöm és nem törik. Ne akarjon már mindenki rögtön ütközni! Inkább tanuljanak meg sokan autót vezetni és tartsák be a kreszt!!

2009. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
18%

köszönöm szépen az itt jelenlévő Jeszenszky Árpádnak a következő üzeneteket:


Anyád egy ku*va! Nagyképű fa*zkalap!



Ku*va anyád mercis köcs*g cigány!



Azért mert leírtam hogy mi Mercit vettünk fele annyiért mint amennyiért ti Suzukit, még nem kell ilyeneket küldözgetni!


Jah és üzenem az egyik hozzászólónak, hogy nem azért nézem le a Suzukit mer olcsó és mint említettem mi olcsóbban vettük a Mercinket mint a kérdés feltevője a Suzukiját. Anyukámnak pedig Honda civicje van amit 300e-ért vettünk és még hasonlít is a Suzukira de ezerszer többet ér. és az aki lenézi a 15-20 éves autókat az nem ért hozzá. akkor még tudtak autókat gyártani, nem csak hozzá hasonló tárgyakat, mint manapság.


amúgy pedig én nem vezetek, mert 20 éves lány vaygok jogsi nélkül, csak leírtam a véleményem. ja és apukám 40 éve vezet és egy balesete sem volt, azért mert Mercije van, vezetni is tud, és egyáltalán nem csak alap dolgok vannak a kocsinkban, mitn az egyik hozzászóéó említette hanem full extrás.


de mindegy nekem, őlem válasz az új és felszerelt Suzukit.


évente járunk opel találkozóra is, ott is mindneki utálja a Suzukikat és a Suzuki a Ti autótok felirat is csomójuk autóján rajta van. nem hiszem hogy véletlenül.

és attól mer Suzukid van még nem tudod jobban a kreszt.

jah, mellesleg sztembiciklivel járni fele annyira ciki, mint Suzukival.

én az autósokat utálom, mikor a gyalogost még a zebrán sem engedik át és minde 10 métert autóval tesznek meg, károsítva ezzel a környezetet és az egészségemet is.

2009. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
36%

még mindig én: a 20.39es válasz adójának üzenem: a mi Mercink hiába 15 éves van benne légszák, elektromos ablak és tető, elektromos tükör stb..... szal ezen kár vitatkozni! vegyed meg az új, "felszerelt " Suzukidat!

a régebbi autók főleg egy Mercedes össze nem hasonlítható egy Suzukival.

2009. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár ezt a vitát gerjeszteni, mert ez már nem az autókról szól, hanem lassan olyan, mint a fajgyűlölet.

Érdekes módon a kis Polskikat senki sem szidja, pedig bizony még ma is közlekednek. Egyébként van olyan ismerősöm, aki pillanatnyi helyzetétől és lehetőségeitől függően hol Mercivel, hol WW-nel, hol kis Polskival (!), hol Suzukival és hol Volvoval közlekedett. És egyiktől sem esett le a gyűrű az ujjáról, és nem tartotta sem cikinek, sem menőnek egyiket sem. Közlekedni mindegyikkel tudott, és nem csinált belőle presztizskérdést. Úgyhogy itt sem kéne, szerintem.

2009. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
sx4-nél jobb kinézetü suzuki nincs is!szép auto.miért lenne ciki?
2009. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Melyik SX4? A sedan,vagy a ferdehátú? Mert ha sedan(lépcsőshátú)akkor abban igazad van,hogy jól néz ki,de nekem valahogy a Liana egy picivel jobban tetszik. Bár én új Swift párti vagyok,de mindörökké Suzuki! Ami nem jön be a Suzukiba az az Alto meg a Wagon R+. A Splash is elég kis fürge és kényeles,megbízható autó. Nem baj,hogy kicsi a csomagtere,hiszen a mai világban ki teszi tele megpupozott bevásárlókocsinyi ételekkel,vagy ki tud elutazni bárhova is ,hogy telepakolja mindenfélével,hiszen megszorítások vannak.
2009. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
2009. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó válaszolónak:Ugye te se gondolod ezt komolyan?Vagy ennyire hülye barom állat vagy?


Egyébként:Semmi bajom a szuzkával de amikor egy ismerősöm ilyet vett akkor mégse tudtam megállni egy kis gúnyolódást:Suzuki esikszét.Ízlések és pofonok :-D

2009. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!