Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék venni,23...

Robogót szeretnék venni,23 éves lány vagyok. Tapasztalatokat szeretnék. Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Van olyan típus, amit estleg semmiképp ne is nézzek, vagy ami szerintetek nagyon jó lenne? Véleményeket várnék. Illetve milyen sisakot használhatok hozzá? A biciklis sisakot is lehet hozzá használni?
2011. febr. 5. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A tegnapi 21:36-os nak!

Az hogy a Kymco szerinted 1 rakás szar az a te véleményed.Én nem szerelgetéssel szeretem tölteni az időmet hanem motorozással,kinőttem már belőle hogy hétvégeken nyakig olajos legyek.Mifelénk is van pár fiatal srác tuningol javít szerel(én is ezt tettem)napokat, majd motorozik pár órát.Nekem ez a típus mint mondtam bejött gyorsan is megy ha akarom minden piszkálgatás nélkül,lehet,hogy másnak nem ez a tapasztalata..Másodsorban a kérdező nem említett semmilyen kcm3 ha jól tudok olvasni.Csak úgy érdeklődés szinten, merő kíváncsiságból te milyen motorral jársz? Válaszod előre is köszönöm.

2011. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kymco Fan! Én egy Suzuki LS 650-nel járok. És egy Yamaha Jog-om is van. Mellesleg motorszerelőként elég sok kymcot hajtok ki a műhelyből, mert olyan szarok hogy hozzányúlni sem érdemes. Lehet az 50-es, 125-ös vagy akármekkora. És ez azért van, mert ha valaki a koppintott szar még szarabb koppintot motorját koppintja az általában az álmoskönyv szerint nem jelent jót. Kedves kérdező, mint mondottam vala japán, olasz. Hiába szépek ezek a kínai robogók, annyit sem érnek mint egy öreg, kimustrált Yamaha Mint. :) Ha pedig nem értesz hozzá tényleg vigyél valakit magaddal aki igen.
2011. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. febr. 6. 21:29
 14/17 anonim válasza:

Kedves w3dzz én vok a 21:36-os.

Valóban nem volt szó köpcentiröl csak gondoltam hogy ötvenes, mivel a nagyobbakra elméletben jogsi kell akinek meg van jogsija nem kérdezi jó-e a biciklis bukó... szal kikövetkeztettem.

Nem is akartalak megsérteni, szeresd a kymco-d és örülök is ha a tied pont jó, de a véleményem az róla, mint az elöttem szólónak. Amúgy nekem most egy yamaha fly on-r van elég ritka (aszem japán belső piacra gyártották vagy nem tudom)viszonylag kistestű viszont 150cmm, NÉGY ütem, megy mint állat(130) alig fogyaszt(3l) persze 50esként használom. És hidd el bár fasza a robcim attól még nem ajánlanám ennek a lánynak mert:

1. nem ötvenes

2. egy kezdőnek nem való, mert nagyon megy

3. mivel ritka, körülményes az alkatrész beszerzés tehát ha nincsenek kapcsolatai és nem ért a szereléshez legombolják majd nagyon a szervizben....

van még a sógoromnak egy piaggio skipper 125 kétütem jó kis motor, de ezt sem ajánlanám kb. az elöbbiek miatt, és van a hugomnak egy honda dio- ez már inkább ennek a lánynak való lenne... (ezt csak azért írtam hogy érezd ami nekem vagy épp neked van, nem biztos hogy másnak is ideális lenne)

2011. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ez előző vagyok megint. még annyi hogy 28éves vagyok és rég nem szerelgetek csak ha nagyon kell...

És kedves kérdező azt senki nem írta, hogy ne tuningoltat vegyél hanem lehetőleg gyárit, mert aki tuningol az általában csapatja is, és nem azért adja el mert pont hű de jó a gép...

2011. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A 10:09 -nek

Köszönöm az öszinte válaszod,én 36 vagyok és elég régóta mocizom hivatalossan 14-éves korom óta:)) volt elég sokféle mocim a régi szoci típusoktól kezdve a 550-es kawa zephyrig.Lehet valami abban hogy a Kymco nem valami "kedvelt" vagy csak én vagyok szerencsés vele ezért mertem javasolni.Mindegy nekem jó és pont.Minden motoros és leendő motorosnak szép időt és hosszú egyenes utat kívánok.

2011. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyenes utat? :) Én azt nem kérek. Csak is jó sok kanyart, ahol szikrázhat a lábtartó. :D
2011. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!