Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy BMW-t. Azóta...

Vettem egy BMW-t. Azóta irigykednek és megjegyzéseket tesznek páran, pedig nem egy új, hanem 7 éves darab. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
figyelj nemtudom a ti suzukiaitok mennyit esznek de szerintem az ilyen sport változatok nem álnak meg 8 liter alat nekünk a BMW 730D-nk eszik 7-8 litert és nem csigahasználatba és bármikor odaveri azokat a suzukikat,van megjelenése,nagy és kényelmes és avlószinüleg olcsóbb volt mint bármelyik új suzuki
2011. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ne akarjuk már összehasonlítani egy tök új dízel autó fogyasztását egy 7 éves autóhoz, plusz pláne ne akarjuk már összehasonlítani egy dízel fogyiját egy benzineshez! A dízel mindig is kevesebbet eszik mint a benzines.


Amúgy a 3 literes fogyi különbség így is fennáll, mert ha mondjuk nézünk bármelyik családi autóból egy átlagos dízelt, az eszik kb 5 liter körül, míg te 8 litert írsz, a kettő közti különbség pont 3 :)


Persze, nem patikamérleggel kell mérni, nem erről van szó, csupán a nagyságrendeket szerettem volna érzékeltetni. Mellesleg ez a 730D majd 20 millió. Hát abból kb. 7 új stiftet veszek. 7* nem jobb a BMW.


Továbbra is mondom nem állítom hogy nem feelingesebb, persze az, de ára van.

2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
új??? töb mint 10 éves barátom
2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A fogyasztás az most egy külön dolog. Én (a válasz írója 58%-ban ad hasznos választ) csak arról beszéltem hogy amikor megveszed mit kapsz. Amúgy ebben igazat adok mert tény hogy sokat eszik dehát valamit malamiért. És mi is átlag emberek vagyunk, a kocsit is éppen a fogyasztása miatt ritkán használjuk, de amikor használjuk akkor nagyon jó. Hát midnenki döntse el hogy neki megéri-e meg egyebek. :)
2011. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mert a magyar emberek irigyek. Nem arra gondolnak, hogy biztos sokat dolgoztál érte. (sajnos) Ne foglalkozz velük.

Inkább legyen 100 irigyed mint egy aki sajnál.


Egy jótanács: A márkaszervizeket kerüld el nagy ívben...:)

2011. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Bexarás stiftet 🤣🤣🤣, hát igen 20 millából 7 deo stiftett veszel.


Mindenki azt vesz amit akar én előbb veszek használt de patika BMW-t, mint egy új Swiftet.


Mert egy BMW-re másként néznek ha lassan megyek nem szorítanak le az útról stb.


Balesetben egy.BMW-ben amik egy lökhárító horpad addig egy Suzukinál a fél autó, lásd Rezesova ügy.

2019. jún. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!