Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Mint írtam a 2. kommentenben:

" A gázt mindenki tudja nyomni, pláne a megengedett sebességet nagy dicsőség átlépni és úgy előzni - záróvonalon! :DD"

Ha lakotterületen kívül 90-el szüttyög, valószínű azért volt, mert betartotta a kreszt. Ha viszont autóúton vagy autópályán tette akkor tényleg szüttyögött.

2009. ápr. 18. 12:25
 12/55 anonim ***** válasza:
Neked a sebességtúllépés egyenlő a záróvonalon előzéssel? Remélem akkor nem hajtasz sokat gyorsan, nem szeretném ha meghalnál. Én eddig max gyorshajtásról beszéltem, de záróvonalat azért nem köszönöm. Nem véletlen festették fel valószínűleg.
2009. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Mi van??? Szerintem félre értettél...
2009. ápr. 19. 17:45
 14/55 anonim ***** válasza:

"A gázt mindenki tudja nyomni, pláne a megengedett sebességet nagy dicsőség átlépni és úgy előzni - záróvonalon!"


Hát igen ezt már az elején sem értettem miért beszélsz te záróvonalon előzésről, mikor én max a száguldozásról. Két külön fogalom, te kapcsoltad össze. Suzukival csak úgy lehet előzni mikor a másik már fékez és záróvonalon át?:D

2009. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Elrontottam, úgy értettem, hogy nagy dicsőség záróvonalnál VAGY a megengedett sebességnél gyorsabban előzni. Saját példákból írom pl. a köcsög megelőz a kanyarodósávban, mert nem tetszik neki, hogy betartom a 60-at... Egyébként nem óra szerint szoktam vezetni, kb. 10%-ot minden km óra csal. Ma is egy pasi, gyorsulni nem tud, de másfél km után megmutatta, hogy megtud előzni! :DD Én óra szerint 60-al mentem a városban.

KÖTÖZKÖDSZ??? "Suzukival csak úgy lehet előzni mikor a másik már fékez és záróvonalon át?:D" - Magadból indulsz ki? Most írjam azt, hogy hátszéllel könnyebb előzni?

Szerintem már nem a pótféklámpa matricáról van szó.... :PPP

2009. ápr. 20. 19:36
 16/55 anonim ***** válasza:

Ja kötözködöm, de nem magamból indulok ki, én mondom nem szoktam záróvonalon előzni. Lakott területen sem nagyon, csak tényleg indokolt esetben. Max a családi 1.4 opellel a vége táblához közeledve, mikor már a falu előtt utolértem hogy megelőzöm, de jött ugye a lakott terület. Ott nem árt kis helyzeti előny, 1.4 ugye. BMWvel bárhol, persze az meg nem mai csirke.

Persze hogy nem pótféklámpamatricáról szól (remélem már letettél ilyen gagyituningról) hanem hogy kötsög bmws és suzis oltja egymást. Mellesleg én tényleg élvezem a vitát, minden lenéző felhang nélkül, mert látom a vezetést te is hasonlóképp szereted. :)

2009. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kötözködsz. :P

Igen, szeretek vezetni, nem akarok nagy arcúnak tűnni, de szerintem tudok is. Legalábbis nem vallok szégyent.

Igen letettem a féklámpa matricáról, de nem miattad! Csupán a kresz és az esetleg kötözködő rendőrök miatt. De ezt már írtam korábban... Most a Swift feliratot viszem be középre. Na erre mit írsz??? Ez sem jó??? Gagyi???

2009. ápr. 21. 19:26
 18/55 anonim ***** válasza:

Nem gagyi, de minek? Mit teszel a helyére? Ráírod a neved?:D Vagy a kocsi nevét? Tényleg hogy hívod?:) Tudsz vezetni? Ez azért erős mégis egy hétköznapi vezető tollából. Vezettél már erős autót? Netán versenypályán? Vezetéstechnikai tréning?

Magamról sem mondanám tudok vezetni, pedig telente kijárok hóba csúszkálni. Az hogy még nem volt baleseted nem = a vezetési tudással. Nekem sem volt.

2009. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Igenis tudok vezetni!

Egyébként nem figyelsz! Vagy nem olvasol figyelmesen... írtam, hogy a Swift feliratot viszem be középre. :P Nevet kiírni?

Nem voltam még vezetéstechnikai tréningen, de nem is érdekel.

Én viszont idiótaságnak tartom a téli "csúszkálást"!

Amúgy nem írtam azt, hogy nem volt balesetem! :P

Ma bevágtam egy öreg bmw-s srác elé, "kegyetlenül" gyorsult! :DD Vajon miért te jutottál az eszembe? :DDD

2009. ápr. 22. 19:37
 20/55 anonim ***** válasza:

Örülök hogy így napközben is gondolsz rám:)

Azt már kevésbé hiszem hogy ő is örült hogy bevágsz elé.

Miből gondolod tudsz vezetni?

Téli csúszkálás pl arra jó, hogy tudd mire számíts ha netán megcsúszik az autó hóban.

Milyen baleseted volt?

Vezetéstechnikai tréningről és vezetési tudásról pedig ha van kis időd ajánlom ezt a cikket ha érdekel:

[link]

2009. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!