Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Milyen jó hogy nem bölcsésznek tanulok mi? Szerencse hogy mi rajzban kommunikálunk. Sajnos az ly-j-s szavak mindig mumusok voltak számomra, muszáj meg főleg, persze az automatikus helyesírásellenőrző bejelöli, feltűnhetett volna. Az a pechem hogy kinézet alapján ítélem meg melyik j a helyes, és ly-nal jobban mutat. :D

Te kocsid milyen színű? Tippelhetek? Piros mi? Vagy fekete. :D

Enyém bronzbeigemetallic, bronzbézsmetál:P

2009. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Nekem működik a helyesírás ellenőrzőm! :DDDD

Szerintem már írtam, hogy milyen színű az autóm.... nem figyelsz?

Vagy nem láttam még bronzbeigemetallic színű bmw-t vagy nem figyeltem. Nagyjából képben vagyok, az árnyalattal. De akkor is nehezen tudom elképzelni. Általában sötét vagy ezüst színűeket látok, vagy veszek észre. :D

2009. máj. 3. 14:34
 33/55 anonim ***** válasza:

Irulok-pirulok, bocsánat, tényleg akkor még nem figyeltem teljesen, írtad bíbor. De végülis eltaláltam :D

Így néz ki enyém:

[link]

Majdnem ezüst, csak kicsit barnás, azt hiszem ez is áll a forgalmiban. Nincs fantáziájuk ezeknek az okmányirodásoknak:D

Te nem mutatsz egy képet? Lassan bemutatkozhatnánk :)

2009. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
Hová tűntél?
2009. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Vagyok, csak el voltam havazva rendesen....

Az én forgalmimba sem a "fantázia" színét írták az okmányirodában. Egyszerűen csak: piros. :D

Az okmányiroda munkájára visszatérve: tavaly februárban ki kellett cseréltetnem a forgamit (és más papírjaimat) névváltozás miatt. A lényeg, hogy ferdén kapta be a nyomtató a papírt. Szóltam a nőnek, de csak a vállát vonogatta. Otthon néztem, hogy a sorok teljesen el vannak csúszva, a város neve sem látszott. Írtam egy emilt a helyi okmányirodának, beszkenneltem a forgalmit. Két nap múlva írták, hogy kérjek xy-tól egy időpontot és díjmentesen kicserélik. A magyarázat az volt, hogy rossz volt a nyomtató. Persze! Egyszerűen csak a nő volt figyelmetlen.

Hirtelen ennyi.

2009. máj. 11. 09:11
 36/55 anonim ***** válasza:

Hát igen, okmányiroda... Nekem ideiglenesen ki van vonva a kocsi a forgalomból mikor nem használom suliidő miatt, azt is olyan bazi sok helyet foglalva írják be a forgalmiba hogy minden másodikra majd újat kell kiváltanom 6000pénzért. Bazira nem érdekli őket a pórnép.

Névváltozás? Csak nem férjhez mentél?:)

2009. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Nekem is már a 3. forgalmim és nincs két éves a kocsi. :D

Kíváncsi vagy... :P a névváltozás oka: elváltam, és vissza vettem az eredeti nevem. :D

2009. máj. 13. 12:09
 38/55 anonim ***** válasza:

Hát igen kíváncsi vagyok, te viszont félénk, hogy nem mersz mutatni a kocsiról egy képet nem hogy magadról, pedig én már feldobtam az ötletet :) Sőtt mutattam mit takar a bronzbeigemetallic :D

Válás lett volna a második tippem, de gondoltam inkább a vidámabbat írom le. Sajnálom, ilyenről mindig rossz hallani.

2009. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

A képfeltöltés nem az erősségem. Igen félénk vagyok, legalábbis ilyen szempontból, kicsit necces így neten kiadni magam.

Nem olyan rémes a válás, így is sokáig húztam. Jó persze anno nem így indultam neki... :D

2009. máj. 14. 19:19
 40/55 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is azért kockáztam be rendszámot, mert itt mindenki látja. De e-mail? iwiw? Azért nem egy 80éves tata vagyok trabival:P

Hát igen gondolom senki nem úgy indul neki...:)

2009. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!