Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

:DDD Engem nem kellett biztatni, amikor vezetni tanultam akkor volt az első barátom, ő is ralizott, mint navigátor egy trabantban. ;) Szóval az oktatóm után is jó kezekben voltam! :) Mindenesetre nincs stresszelőbb, mint az anyós ülésen pofáznak a "szakértők", remélem, hogy te nem idegesíted a barátnőd?

Más téma: én úgy gondoltam, hogy nem téli gumi kell, hanem vezetni kell tudni. Miután anyum évekkel ezelőtt neki csúszott egy kanyarban egy álló autónak megvetettem vele a téli papucsokat, azóta is minden oké. Tavaly leesett egy nagyobb adag hó, elindultam, csúszkált minden felé, kissé besz..am, de csak azért, mert összetöröm a kocsit. :P Telefonáltam anyunak, hogy jöjjön értem! :DD Karácsony után kapott a kicsike téli cipőket.... nem bántam meg mert nagy tél lett, szóval kihasználtam.

2009. jún. 2. 20:11
 52/55 anonim ***** válasza:

Hát igyekszem nem idegesíteni, de általában azért szólok ha valamit rosszul csinál, viszont azt is igyekszem elmondani miért.

Hát igen, téligumi egy fontos kérdés. Én sosem vitattam jogosultságát, vannak akik azt mondjék régen nem létezett mégis elvezettek akkor, de akkor még lényegesen kevesebb autó volt és kisebb a sebesség. Mondjuk nálunk csak a hajtott keréken van, de ez is segítség.

Pont emiatt járok ki télen csúszkálni amellett hogy jó móka. Lehet nem segít ha nyáron nagy sebességgel kicsúsznék egy kanyarban, de arra mindenképp jó, hogy télen megtanuljam kontrollálni az autót, és csúszását.

http://www.youtube.com/watch?v=eO0pBWcNnJM

ezt a videót én csináltam, amatőr meg egyedül voltam, ne is azt nézd. A kocsin hátul téli, elöl nyári gumi van, jól látszik hogy az eleje nem is igazán akar kanyarodni, könnyen megcsúszik, a hátulja ehhez képest jobban tapad. Ez pont szerencsétlen összeállítás a csúszkáláshoz, de tanulni jó volt belőle.

Családi astrát is el szoktam vinni kis kézifékes csúszkálásra, mivel az elsőkerekes teljesen máshogy kell kihozni csúszásból.

2009. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Nekem 4 db téligumim van. :) Kellene szerezi dísztárcsát, mert ezt a pár hónapot észrevettem a fényes részeken, hogy picit rozsdásodik, tavaly télen felnivel semmi nem látszódott. Nyáron, ha bejön az az igazi forróság a fékdobomat kellene lefesteni, mert kikezdi az idő. :( Mély pirosra vagy bordóra szeretném.

A fórumon a télen írta egy srác, hogy szintén driftelt egy parkolóban, gondolta, hogy még egy utolsót, aztán neki csúszott valaminek, azt mondta (írta), hogy már mindegy volt, folytatta tovább. :D Swift volt, a lökhárítója tört meg.

2009. jún. 8. 05:32
 54/55 anonim ***** válasza:

DOBFÉK??? Ez komoly? Egy állítólag Sport gépen? Bocs de ezzel leírták suzukiék magukat. Nem gondoltam volna hogy gyártanak autókat még dobfékkel, pláne egy ilyen "sport" az eléggé fullfelszereltségű nem?

Csúszkálni meg ésszel kell, azt pedig semmilyen autóhoz nem adnak. Nálam is állt ott egy autó, de bazira vigyáztam hogy a közelébe se csússzak. Nehogy magadra vedd, te látom normális küzlekedő vagy, de néha az ilyen suzukisok agyatlanabbul viselkednek mint a bmwsek, mivel azok tudják hogy egy hátsókerekes sportos autóban ülnek, amivel vigyázni kell. Persze kivételek mindegyik oldalon vannak.

2009. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Ez a szerelmi történet, éles fordulatokkal nagyon jó volt. Remélem már összeházasodtatok. :)
2014. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!