Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzáértők, melyik autót...

Hozzáértők, melyik autót válasszam, link?

Figyelt kérdés

Szüleimtől fogom kapni, de nem tudok dönteni, pláne, hogy én műszakilag annyira nem vagyok a toppon. Még mielőtt nekem estek, nem azért kapom, mert elfingottam magam. Annál sokkal többrétűbb a dolog.:)


[link]

[link]


Mondjuk most a vw-t elég sokan szidják, és ahogy látom eléggé lecsúszott a ranglistán!

Ezt a két autót választottuk, de szívesen meghallgatok más tanácsot is, másfajta autóról.


24N


2011. szept. 6. 10:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
48%

A Renault az Opel van versenyben a minőség terén. Fej fej mellett.

A Renault nem sz@r PSA (Citroen és Peugeot), és nem gyönyörű szépségeket gyárt borzalmas minőségben.

Az Opel meg sehol nem német minőség.


Hát nem tudom milyen képről van itt szó. De én megnéznélek. ;)

2011. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Amúgy nem bántás. Sőt.

De van egy érzésem hogy ezt az autót nem a szüleid, hanem egy jó fej pasi veszi neked.

2011. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
48%

De ha így van, mindjárt más ajánlok neked. Mármint autót. ;)

A szüleidnek megtakarítók, a pasinál csak túlzásba nem viszem. ;)


Volkswagen Eos??? Ez nem fér bele, akkor lenne egy kupé-kabrió. Nem hiszem hogy nem szeretnél egy teljes értékű kupét és kabrió egyben.

2011. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem fér bele? Akkor lenne egy kupé-kabrió.


Amúgy a RS-nél még olcsóbb is.

2011. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy a párom veszi, szó sincs erről, el sem fogadnám soha. Még ő is egyetemre jár nincs saját keresete.

A szüleimtől kapom.

2011. szept. 7. 13:46
 36/49 anonim ***** válasza:
A Renault Méganenak több féle verziója van, az utakon szaladgáló autók 99%-a egyszerű családi autó. A Mégane RS meg a legerősebb motorral rendelkező szörnyeteg. Igazából én csak annyit tudok rólad hogy 24 éves hölgy vagy aki egyetemre jár. Na a Mégane RS nem kifejezetten egy ilyen kislánynak való. A Mégane RS-el szétcsapatod az egész várost, az már eléggé közel álló a "versenyautó" kategóriához, a többi Méganehoz képest iszonyat kemény futómű - szétrázza a veséd is ha esetleg laza rugózásra számítanál, az már tényleg sportautó, nem úgy mint mondjuk a Scirocco, úgyhogy ha nem ökörködni vagy rallyba pályabejáró autónak vennéd akkor ennyi pénzért inkább egy csúcs-kategóriás, de nem RS felszereltségű kényelmes Méganet keress, gyengébb motorral. Amúgy is a legtöbb új autónál, akár csak alapkivitelű verziókhoz járó listában "gyenge" motorról elmondható hogy lazán hozzák azt a szintet hogy gond nélkül lehessen velük előzgetni a forgalomban, szóval a 250 lóerőt tényleg túlzásnak tartom. Előző oldalon egyébként írtam: Hyundai Veloster, Volvo C30, Peugeot 308, szerintem ezeket is érdemes mérlegelni, vagy talán még a Minit.
2011. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

őőő, azért ne becsülj alá vezetés terén, attól, mert nő vagyok...!:D

De amúgy igazad van, nem kell nekem az RS, egyáltalán nincs rá szükségem.


Az még érdekelne, hogy valaki írta, hogy a páromtól kapnám az autót. Mégis miből következtettél erre?:) Miért olyan hihetetlen, hogy a szüleim finanszírozzák?

2011. szept. 7. 14:47
 38/49 anonim ***** válasza:
Én a Sirocco-t venném :)Nézz esetleg nepitelet.hu-n véleményeket a kocsikról:)
2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem bántás. Sőt.

De van egy érzésem hogy ezt az autót nem a szüleid, hanem egy jó fej pasi veszi neked.


Ezt a választ te írtad."


Mert legalább tízszer gyakoribb eset.


Első autónak amúgy is a milliárdosék is gyakran csak vagy négy millát pengetnek ki a gyerkőcnek.

2011. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy ki veszi neki az autót? Ne legyetek már ennyire rosszindulatúak meg féltékenyek, köze nincs a kérdés témájához.


Egyébként a Siroccot vedd, mindenképp.

2011. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!