Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzáértők, melyik autót...

Hozzáértők, melyik autót válasszam, link?

Figyelt kérdés

Szüleimtől fogom kapni, de nem tudok dönteni, pláne, hogy én műszakilag annyira nem vagyok a toppon. Még mielőtt nekem estek, nem azért kapom, mert elfingottam magam. Annál sokkal többrétűbb a dolog.:)


[link]

[link]


Mondjuk most a vw-t elég sokan szidják, és ahogy látom eléggé lecsúszott a ranglistán!

Ezt a két autót választottuk, de szívesen meghallgatok más tanácsot is, másfajta autóról.


24N


2011. szept. 6. 10:05
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy hogy ki veszi neki az autót?" - Nagyon nem. Sko tényező miatt.

"Ne legyetek már ennyire rosszindulatúak" - Legkevésbé sem vagyok.

"meg féltékenyek," - az sem vagyok.

"köze nincs a kérdés témájához." - De, mert a fent tartás sok költségén tényezőjén túl is számos kérdésben számít, hogy a párja vagy (az öröké) a szülei veszik neki.

2011. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit számít, de a szüleim veszik, és már el van döntve, hogy melyik lesz. Szóval már kár vitázni!
2011. szept. 27. 13:54
 43/49 A kérdező kommentje:

és engem nem érdekel, hogy ki mennyit költ a gyermeke, erre szokta anyum mondani: "Engem a más nem érdekel"

Ők szánnak rá ennyit, amiért életem végéig hálás is leszek nekik. De csak mellékesen jegyezném meg: nem sok köze van senkinek sem a pénztárcánkhoz

2011. szept. 27. 13:56
 44/49 A kérdező kommentje:
lemaradt: szóval engem nem érdekel ki mennyit költ a gyermeke autójára, a szüleimet meg aztán pláne nem.
2011. szept. 27. 13:57
 45/49 anonim ***** válasza:

Hát én is ezt írtam.

És tudod a párkapcsolatot jobb befolyásolják ezek a nagyobb kiadások. ÉS csak remények szerint biztos ott az együtt lét tartóssága.

Nálunk hiába nagy családosok a szüleim, nincs irigység.


Mi lett végül? - És sok örömöt benne, és baleset ments vezetést!


Ha nem akarod ki írni a választott autó típusát. Írj privit! ;)

2011. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Én el sem fogadnék ilyen dolgot soha a páromtól. Meg hát most ő maga is gyűjt, hogy le tudja cserélni a 15 éves autóját. Végül a Scirocco lett:) Köszönöm a jókívánságokat, ez tényleg hatalmas ajándék, életem végéig hálás leszek a szüleimnek ezért.:)
2011. szept. 28. 20:11
 47/49 anonim ***** válasza:
Az jó, használd egészséggel és óvatosan az utakon:)
2011. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Az jó, használd egészséggel és óvatosan az utakon:) x2


(És kívánom, nehogy irigy legyen rád a párod!)

2011. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Ááá nem ilyenről nálunk szó sincs! Sőt, majdnemhogy jobban örül neki, mint én:P

Meg hát ő sem teljesen önerőből fogja megvenni az új kocsit, javarészt a szülei fizetik, mivel még egyetemre jár, nincs saját keresete, úgysem tudná teljesen magának finanszírozni! És köszi még egyszer, nagyon fogok rá vigyázni, gondolhatod!:):)

2011. szept. 29. 08:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!