Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éreztétek már, hogy "gyengébb"...

Éreztétek már, hogy "gyengébb" autóval diszkriminálva vagytok a többiek által?

Figyelt kérdés
Renault Clioval járok, általában elég tempósan. Ennek ellenére többször tapasztalom, hogy megelőznek egyesek, de csak és kizárólag azért, mert egy Clio van előttük. Legutóbbi eset egy Audi volt. Megyek szépen 110-el főúton, és a szemétláda kb 1m-es követési távolsággal tolakodik mögöttem, majd mikor nagy nehezen megelőzött, (én húzódtam le, hogy menjen a p.csába, persze ez láthatóan rosszul esett neki, hogy önerőből nem sikerült megelőznie) semmivel nem ment gyorsabban mint én, sőt...szinte feltartott az eddigi sebességemhez képest. Csak azért, mert "gyenge" autóval járok?
2011. okt. 14. 10:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Csodálkozom, hogy még nem írt ide a nagyarc, aki szerint én most csak panaszkodom, mert "nem telik" Audira!:D
2011. okt. 14. 22:12
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem is fog. Az már bunkóság lenne a köbön. Én azt mondom ne izgassanak az ilyen esetek, szard le, hogy hány méterrel jön mögötted, ha beléd megy, nem a te hibád, őt b@sszák meg érte, ő fizet, ő b@ssza el a bónuszát, ha van a biztosítónál. Ő szop mindent. Nem kötelességed lehúzódni 2-szer 1 sávos főúton, főleg akkor, ha 110-el mész, ahogy írod. Kétszer két sávoson, vagy autópályán már valóban nem mehetnél még a sebesség túllépése mellett sem a belsősávban, ha közel értek hozzád, el kell engedned. Szóval ne legyél kibukva, ne idegeskedj, nyugodjál le szépen, te mindent rendben csinálsz. Én is találkozok sok barommal az utakon, nem kell velük foglalkozni. Az meg, hogy még le is húzódsz, meg integetsz, ez főleg egy baromság. Mivel ilyenkor rá koncentrálsz, aztán egy őz, vagy szarvas kifut eléd, simán belemész. Szóval menj csak kényelmesen, ahogy gondolod és az számítson, hogy épségben hazaérj!
2011. okt. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!